musical.ly musical.ly 18.9.5

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

musical.ly to klient sieci społecznościowej bazującej na publikowaniu krótkich materiałów filmowych z podkładem muzycznym. Na swoim profilu można umieszczać maksymalnie 15-sekundowe filmy, także z popularnymi utworami jako podkład. Bardzo popularne są tu nagrania lipsync, gdzie osoby na filmie udają, że śpiewają.

Aplikacja w działaniu przypomina Instagrama i Vine, dając możliwość obserwowania profili popularnych, osób z okolicy oraz znajomych z Facebooka i Twittera, po połączeniu konta. Filmy innych twórców można wygodnie przeglądać i oceniać, każdy z nich opatrzony jest tagami ułatwiającymi nawigację i rozpoznanie tematu. Cyklicznie rzucane są też wyzwania tematyczne i tworzone rankingi najpopularniejszych kont.

Przy nagrywaniu filmów, po wybraniu muzyki, jest ona odtwarzana przez telefon w czasie nagrywania. Na obraz można nakładać wiele filtrów, manipulować prędkością oraz przycinać fragment wybranej jako podkład piosenki. Cięcia można robić po prostu puszczając przycisk nagrywania. Ponadto znajdziemy tu efekty wizualne, którymi można stylizować film.

Gotowe filmy można udostępniać na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Vine i innych albo zapisać w pamięci urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!