musical.ly 6.6.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

musical.ly to klient sieci społecznościowej bazującej na publikowaniu krótkich materiałów filmowych z podkładem muzycznym. Na swoim profilu można umieszczać maksymalnie 15-sekundowe filmy, także z popularnymi utworami jako podkład. Bardzo popularne są tu nagrania lipsync, gdzie osoby na filmie udają, że śpiewają.

Aplikacja w działaniu przypomina Instagrama i Vine, dając możliwość obserwowania profili popularnych, osób z okolicy oraz znajomych z Facebooka i Twittera, po połączeniu konta. Filmy innych twórców można wygodnie przeglądać i oceniać, każdy z nich opatrzony jest tagami ułatwiającymi nawigację i rozpoznanie tematu. Cyklicznie rzucane są też wyzwania tematyczne i tworzone rankingi najpopularniejszych kont.

Przy nagrywaniu filmów, po wybraniu muzyki, jest ona odtwarzana przez telefon w czasie nagrywania. Na obraz można nakładać wiele filtrów, manipulować prędkością oraz przycinać fragment wybranej jako podkład piosenki. Cięcia można robić po prostu puszczając przycisk nagrywania. Ponadto znajdziemy tu efekty wizualne, którymi można stylizować film.

Gotowe filmy można udostępniać na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Vine i innych albo zapisać w pamięci urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
23.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi