Na AliExpress zapłacimy przez PayU. Zakupy z Chin jeszcze łatwiejsze

Strona głównaNa AliExpress zapłacimy przez PayU. Zakupy z Chin jeszcze łatwiejsze
30.10.2017 15:51
Na AliExpress zapłacimy przez PayU. Zakupy z Chin jeszcze łatwiejsze

Zakupy z Chin będą dla Polaków jeszcze wygodniejsze. PayU, dobrze znany polskim klientom operator płatności, podpisał umowę z zarządcami serwisu AliExpress, dzięki czemu nie tylko możemy skorzystać z usług rodzimego operatora płatności, ale nawet będziemy mieli wybór. PayU niebawem dołączy do Przelewy24 na liście obsługiwanych operatorów płatności.

bEEKkkWd
350206120104781761

Zapewne zgodzicie się z tym, że Polacy niechętnie podają numer karty kredytowej przy płatnościach. Z jakiegoś powodu o wiele lepiej czujemy się korzystając z szybkich przelewów internetowych. Rzeczpospolita podaje, że 62% kupujących przez Internet Polaków najbardziej lubi tę metodę płacenia. Nawiązanie współpracy z PayU otwiera serwisowi AliExpress drogę serc milionów kupujących z Polski. Już teraz serwis odwiedzają 4 miliony Polaków miesięcznie.

W całej tej sytuacji jest tylko jedna niewiadoma – dalsza umowa z Przelewy24. Niektórzy spekulują, że umowa z tym operatorem dobiega końca lub została rozwiązania i PayU zajmie jego miejsce na liście. Żadna ze stron nie zdradza szczegółów umowy i swoich planów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEEKkkXb