Na AliExpress zapłacimy przez PayU. Zakupy z Chin jeszcze łatwiejsze

Na AliExpress zapłacimy przez PayU. Zakupy z Chin jeszcze łatwiejsze

30.10.2017 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zakupy z Chin będą dla Polaków jeszcze wygodniejsze. PayU, dobrze znany polskim klientom operator płatności, podpisał umowę z zarządcami serwisu AliExpress, dzięki czemu nie tylko możemy skorzystać z usług rodzimego operatora płatności, ale nawet będziemy mieli wybór. PayU niebawem dołączy do Przelewy24 na liście obsługiwanych operatorów płatności.

Obraz

Zapewne zgodzicie się z tym, że Polacy niechętnie podają numer karty kredytowej przy płatnościach. Z jakiegoś powodu o wiele lepiej czujemy się korzystając z szybkich przelewów internetowych. Rzeczpospolita podaje, że 62% kupujących przez Internet Polaków najbardziej lubi tę metodę płacenia. Nawiązanie współpracy z PayU otwiera serwisowi AliExpress drogę serc milionów kupujących z Polski. Już teraz serwis odwiedzają 4 miliony Polaków miesięcznie.

W całej tej sytuacji jest tylko jedna niewiadoma – dalsza umowa z Przelewy24. Niektórzy spekulują, że umowa z tym operatorem dobiega końca lub została rozwiązania i PayU zajmie jego miejsce na liście. Żadna ze stron nie zdradza szczegółów umowy i swoich planów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (76)
Zobacz także