Nagradzamy autorów recenzji programów!

Nagradzamy autorów recenzji programów!

Redakcja
05.12.2010 23:48

Z przyjemnością nagradzamy kolejnych autorów recenzji do publikowanych w naszym serwisie programów.

Możliwość recenzowania programów, przypomnijmy, wprowadziliśmy kilka miesięcy temu przy okazji gruntownej przebudowy strony pobierania. Recenzentem może zostać każdy zalogowany użytkownik dobrychprogramów. Wystarczy przejść na stronę programu, który chcemy zrecenzować, przewinąć stronę na sam dół do formularza gdzie wpisuje się komentarze i przełączyć go w tryb recenzji. Oczywiście recenzja, aby mogła zostać opublikowana, musi być czymś więcej niż komentarzem - nie może być całkiem zdawkowa, powinna zawierać osobiste doświadczenia dotyczące danego programu i co najważniejsze, musi być przydatna dla innych. Takie właśnie recenzje co miesiąc będziemy nagradzać, by dodatkowo zachęcić Was do publikowania swoich tekstów.

W tym miesiącu postanowiliśmy nagrodzić użytkownika gwiazda90 za recenzję programu Virtual DJ Home Free 7.0 oraz użytkownika Deliryk za recenzję programu Artlantis Studio 3.0.4.1. Obaj otrzymują od nas upominki: koszulki firmowe vortalu dobreprogramy oraz zestaw gadżetów. Obaj też mają na swoim koncie na razie po jednej recenzji, ale mamy nadzieję, że podzielą się jeszcze z nami swoimi doświadczeniami także z innymi programami :-)

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, chcieliśmy bardzo gorąco podziękować za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Mamy nadzieję, że recenzji będzie przybywać, dlatego tradycję przyznawania nagród autorom najlepszych tekstów będziemy kontynuować w kolejnych miesiącach - czekamy na następnych recenzentów! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)