Nagradzamy autorów recenzji programów!

Redakcja

06.06.2011 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czerwiec rozpoczął się już na dobre, czas więc nagrodzić kolejnych użytkowników, którzy opublikowali w naszym serwisie recenzje swoich ulubionych programów. Do autorów powędrują koszulki dobrychprogramów i zestawy gadżetów, między innymi plecaki.

Recenzentem może zostać każdy zalogowany użytkownik dobrychprogramów. Wystarczy przejść na stronę programu, który chcemy zrecenzować, przewinąć stronę na sam dół do formularza gdzie wpisuje się komentarze i przełączyć go w tryb recenzji. Oczywiście recenzja, aby mogła zostać opublikowana, musi być czymś więcej niż komentarzem - nie może być całkiem zdawkowa, powinna zawierać osobiste doświadczenia dotyczące danego programu i co najważniejsze, musi być przydatna dla innych. Takie właśnie recenzje co miesiąc będziemy nagradzać, by dodatkowo zachęcić Was do publikowania swoich tekstów.

W tym miesiącu postanowiliśmy nagrodzić użytkowników ichito i tommy. Pierwszy podzielił się z nami swoimi wrażeniami na temat programu Online Armor Free 5, drugi zaś opisał plusy i minusy dostrzeżone w TuneUp Utilities 2011. Obaj otrzymują od nas upominki: koszulki firmowe portalu dobreprogramy oraz zestaw gadżetów naszych partnerów, w tym między innymi plecaki.

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Czekamy na kolejne recenzje! :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także