Nagradzamy autorów recenzji programów!

Nagradzamy autorów recenzji programów!

Redakcja
01.12.2011 22:06, aktualizacja: 01.12.2011 23:23

Nagradzamy kolejnych użytkowników, którzy opublikowali w naszym serwisie recenzje swoich ulubionych programów. Do wyróżnionych autorów powędrują koszulki dobrychprogramów i zestawy gadżetów, w tym między innymi oprogramowanie.

Recenzentem może zostać każdy zalogowany użytkownik dobrychprogramów. Wystarczy przejść na stronę programu, który chcemy zrecenzować, przewinąć stronę na sam dół do formularza gdzie wpisuje się komentarze i przełączyć go w tryb recenzji. Oczywiście recenzja, aby mogła zostać opublikowana, musi być czymś więcej niż komentarzem - nie może być całkiem zdawkowa, powinna zawierać osobiste doświadczenia dotyczące danego programu i co najważniejsze, musi być przydatna dla innych. Takie właśnie recenzje co miesiąc będziemy nagradzać, by dodatkowo zachęcić Was do publikowania swoich tekstów.

W listopadzie postanowiliśmy nagrodzić użytkowników scripter1 i Jaahquubel_. Skupili się oni na specjalistycznym oprogramowaniu. Pierwszy podzielił się z nami doświadczeniem związanym z pracą ze środowiskiem programistycznym Lazarus, drugi zaś — z programem do obliczeń numerycznych Octave. Obaj otrzymują od nas upominki: koszulki firmowe portalu dobreprogramy oraz zestaw gadżetów naszych partnerów, w tym między innymi oprogramowanie. Przy tej okazji chcielibyśmy także rozdać spóźnione nagrody za recenzje napisane w październiku. Zdecydowaliśmy, że koszulki i oprogramowanie otrzymają tu użytkownicy Rudobrody (recenzja odtwarzacza MusicBee) i niemowa (kilka recenzji, między innymi aTube Catcher czy Instantbird).

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Czekamy na kolejne recenzje! :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)