Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja

31.01.2010 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kontynuując zapoczątkowaną wraz z Nowym Rokiem tradycję chcemy podziękować Wam za zaangażowanie w tworzenie bloga czytelników naszego vortalu i wyróżnić dwie osoby, które w tym miesiącu naszym zdaniem opublikowały najciekawsze i najlepsze wpisy.

Przeczytaliśmy blisko 30 opublikowanych w styczniu tekstów. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody - koszulki firmowe vortalu dobreprogramy.

Pierwsza koszulka wędruje do MaXDemage - autora wyważonego, zawierającego cenne uwagi wpisu o migracji z Windows XP do Windows Vista oraz całkiem interesujących spostrzeżeń o projektowaniu stron internetowych i przestarzałych przeglądarkach. Drugą koszulkę przyznajemy użytkownikowi januszek, który opisał swoje doświadczenia z zakupem netbooka, ale wpis bynajmniej sprzętu nie dotyczył - zamiast tego autor skupił się na zapisie w licencji OEM na system Windows umożliwiającym zwrot kosztów systemu obowiązkowo kupionego z nowym komputerem. O takiej możliwości mało kto wie, polecamy zatem lekturę - szkoda tylko, że jak możemy się dowiedzieć z bloga, zapis ten jest praktycznie martwy... W przypadku obu nagrodzonych użytkowników wyraźnie chcemy też podkreślić, że aktywnie udzielali się w komentarzach pod swoimi tekstami, nie pozostawiając bez odpowiedzi trudnych pytań i polemik.

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi koszulkami dobrychprogramów i innymi gadżetami :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)