Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
31.03.2010 21:15, aktualizacja: 31.03.2010 22:08

Marzec już właściwie za nami, czas więc tradycyjnie na wyróżnienie najlepszych blogerów udzielających się na łamach naszego bloga czytelników. Wyróżnienie to będzie tym razem szczególne, bo po raz pierwszy oprócz vortalowych koszulek przyznamy nagrody ufundowane przez firmę HP, w tym bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi.

Mijający miesiąc okazał się wyjątkowo intensywny, zwłaszcza końcówka - na głównej stronie bloga pojawiło się blisko 50 wpisów, a wszystkie jak zwykle dokładnie przeanalizowaliśmy. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody.

Główną nagrodą w tym miesiącu jest urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorowa drukarka atramentowa, skaner i kopiarka, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze. Oprócz tego wszyscy wyróżnieni otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP) i oczywiście koszulki firmowe vortalu dobreprogramy.

Nagroda główna, czyli urządzenie wielofunkcyjne, trafia do użytkownika iacobus, który choć zaczął blogować dopiero w tym miesiącu, opublikował kilka bardzo interesujących wpisów poświęconych systemom z rodziny Unix/Linux. Co ważne, twórczość iacobusa spotkała się z dużym odzewem, co widać było w Waszych komentarzach. Jednym słowem - tak trzymać i czekamy na więcej! :-)

W marcu chcielibyśmy nagrodzić jeszcze dwie osoby. Nasza uwagę przykuły wpisy użytkowniczki margo.net - wykazała się ona dużą aktywnością publikując na temat oprogramowania, polecając rozmaite programy i dzieląc się w ten sposób swoimi doświadczeniami. Drugim nagrodzonym jest roffik, który co prawda skrobnął tylko jeden wpis, ale jego poziom sprawia, że warto autora zachęcić upominkiem do dalszej twórczości :-)

Przy okazji podsumowania miesiąca warto wspomnieć o pewnej innowacji, jaką wprowadziliśmy w marcu na vortalowym blogu. Wszystkie wpisy nadesłane przez Was są teraz bez opóźnień publikowane na Waszych osobistych stronach bloga dostępnych w profilu - wystarczy, że Wasz staż na vortalu będzie dłuższy niż tydzień. Lista takich wpisów jest również dostępna w dziale Blog, w kolumnie po lewej stronie. Najlepsze wpisy będziemy publikować na stronie głównej bloga, tak jak to działo się do tej pory. To właśnie spośród wpisów opublikowanych na stronie głównej wybierać będziemy te, które zostaną nagrodzone w comiesięcznym podsumowaniu.

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami, a na zakończenie każdego kwartału przyznamy nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)