Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
30.04.2010 20:45

Dobiega końca ostatni dzień kwietnia, czas więc na podsumowanie bloga czytelników vortalu dobreprogramy i przyznanie nagród najlepszym blogerom. Dzięki zaangażowaniu firmy HP oprócz vortalowych koszulek przyznajemy również inne, bardzo atrakcyjne nagrody.

W kwietniu zmieniliśmy zasady prowadzenia bloga - na stronę główną trafiają te najciekawsze naszym zdaniem wpisy, a pozostałe, jeśli tylko spełniają najbardziej podstawowe kryteria, publikowane są na prywatnym blogu użytkownika dostępnym w jego profilu i to najczęściej nawet bez konieczności oczekiwania na moderację. Zmiany te zaowocowały zwiększeniem liczby wpisów - łącznie pojawiło się ich kilkadziesiąt, ale my jak zawsze wybraliśmy te najlepsze, których autorów chcielibyśmy nagrodzić. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody.

Wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP). Nie może oczywiście zabraknąć także koszulki firmowej vortalu dobreprogramy :-) Jednocześnie przypominamy, że na koniec każdego kwartału przyznajemy nagrodę główną - urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorową drukarkę atramentową, skaner i kopiarkę, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze.

W tym miesiącu pierwszy zestaw nagród wędruje do użytkownika Mi2, który wykazał się dużą systematycznością publikując między innymi czteroczęściowy kurs programowania w języku D. Szczególnie doceniamy tutaj fakt, że charakter wpisów był bardziej techniczny, a jednocześnie napisane były całkiem przystępnie nie tylko dla zaawansowanych. Kolejne nagrody przyznajemy użytkownikowi penguin. Opublikował on tylko jeden wpis, ale z pewnością pamiętają go wszyscy czytelnicy bloga - do tej pory zebrał blisko 80 komentarzy i wywołał burzliwą, interesującą dyskusję na temat zalet i wad oprogramowania Open Source. Również w kwestii poprawności językowej i stylistycznej nie można penguinowi niczego zarzucić. Dziękujemy nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym autorom blogów i oczywiście czekamy na więcej wpisów, które będziemy mogli nagrodzić w przyszłym miesiącu :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami, a na zakończenie każdego kwartału przyznamy nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)