Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
30.06.2010 20:20

Ostatni dzień miesiąca to jak zwykle moment wyróżnienia najlepszych i najciekawszych wpisów na blogu czytelników vortalu dobreprogramy. Wyróżnienie to w tym miesiącu jest szczególne, bo zamyka drugi kwartał roku, a co za tym idzie oprócz comiesięcznych nagród ufundowanych przez firmę HP przyznajemy także nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP PhotoSmart WiFi.

Czerwiec, choć upalny, charakteryzował się bardzo dużą aktywnością blogerów :-) Bardzo się cieszymy, że tylko na samej stronie głównej bloga mogliśmy opublikować tak wiele interesujących wpisów. Jak zwykle jednak musieliśmy wybrać te najlepsze. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody.

Główną nagrodą dla autora najlepszego bloga w tym kwartale jest urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorowa drukarka atramentowa, skaner i kopiarka, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze. Oprócz tego wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP) i oczywiście koszulki firmowe vortalu dobreprogramy.

Nagrodę główną zdecydowaliśmy się przyznać użytkownikowi roobal, który był już na naszym konkursowym "celowniku" od jakiegoś czasu :-) Swoimi wpisami roobal przybliża nieco tematykę linuksową (i nie tylko), nie stroniąc przy tym od subiektywnych opinii i ciekawych spostrzeżeń. Ponadto dostrzegliśmy, że jego blog od poprzedniego miesiąca znacznie się rozkręcił, a wpisy zebrały sporo komentarzy. Uznaliśmy, że trzeba ten fakt nagrodzić - liczymy, że nagroda zmotywuje roobala do kolejnych wpisów ;-)

W czerwcu chcielibyśmy nagrodzić jeszcze dwie osoby. Wśród blogerów publikujących w tym miesiącu wyróżnia się iluzion, który pisał na wiele różnych tematów - proste i funkcjonalne programy, Python czy poradniki dotyczące Microsoft Office to niektóre z nich. Drugą osobą, która otrzymuje czerwcowy zestaw nagród jest flaszer. Opisywał on przede wszystkim, jak korzystać z usług oferujących przechowywanie danych "w chmurze", a także jak zaszyfrować swój pendrive, by mieć pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do naszych danych. Nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym autorom blogów dziękujemy i oczywiście czekamy na więcej wpisów, które będziemy mogli nagrodzić w przyszłym miesiącu :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami, a na zakończenie każdego kwartału przyznamy nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)