Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
23.12.2011 12:02

Wigilia Bożego Narodzenia dopiero jutro, ale my postanowiliśmy już dzisiaj, w sam raz na Święta, sypnąć prezentami dla najlepszych autorów poprzedniego miesiąca publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy.

W tym roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesięcy ubiegłych wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Przypominamy także, że z końcem kwartału wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem Kingston SSDNow V+100 o pojemności — tym razem — 96GB! Ponadto z końcem kwartału koszulka i pendrive powędrują do autora, któremu mimo świetnego tekstu, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo co kwartał kilku użytkowników otrzyma nagrody pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwszą nagrodę zdobył damian0s, który swoją przygodę z naszym blogiem rozpoczął dopiero w listopadzie, ale nie przeszkodziło mu to w opublikowaniu ciekawej serii na temat budowy własnej serwerowni od nowa — łącznie powstały cztery części, tu link do pierwszej. Polecamy nie tylko administratorom! Druga nagroda powędruje do użytkownika Razi, który swoim wpisem na temat jednostek w informatyce tłumaczy odpowiedź na bynajmniej nie najłatwiejsze pytanie: ile bajtów ma kilobajt? Zapraszamy do lektury!

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)