NapiProjekt2.2.0.2399d

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NapiProjekt to niewielka, ale niezwykle przydatna aplikacja do pobierania napisów do filmów. Dzięki niej błyskawicznie pobierzemy napisy do plików wideo zgromadzonych na komputerze, dopasujemy je do odpowiedniej wersji, a także odtwarzacza.

Wstępna konfiguracja odbywa się już na etapie instalacji. Użytkownik może wtedy wybrać, w jaki sposób ogląda filmy i z jakiego programu korzysta (np. AllPlayer, BestPlayer, Media Player Classic). Aplikacja dzięki temu wybiera najlepszy format napisów i będzie je pobierać tak, aby były zgodne z wykorzystywanym oprogramowaniem. Po zainstalowaniu NapiProjekt jest dostępny z poziomu systemowego zasobnika, umożliwia pobieranie napisów do pojedynczego pliku, jak i wielu filmów jednocześnie. Aplikacja jest w stanie ściągać także oryginalne okładki.

Program korzysta z internetowych baz filmów i rozpoznaje napisy w formatach txt, srt, sub, sbt i dat. Zawiera moduł katalogu, w którym za sprawą paru kliknięć odnajdziemy napisy do interesującego nas pliku. NapiProjekt integruje się z menu kontekstowym, bazę napisów można więc przeszukać poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na plik z filmem i wybranie opcji „Znajdź i dopasuj napisy”. Oprócz tego program umożliwia sprawdzenie opisu filmu i parametrów wideo.

Udostępnij
NapiProjekt 2.2.0.2399dwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.5129 ocen
Twoja ocena:
ProducentNapiprojekt
Liczba pobrań886 675
Data aktualizacji2 lut 2016
Rozmiar pliku9.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (85)