netfabb netfabb 2017.2

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Netfabb to narzędzie do przygotowywania modeli do druku. G-kod dla drukarek 3D można wygenerować na podstawie modeli zapisanych w formacie STL.

Netfabb pozwala obejrzeć modele (także w postaci siatki), a przy okazji automatycznie naprawia różne niedoskonałości, które mogą negatywnie wpłynąć na jakość wydruku, jak niedomknięte powierzchnie bądź przecinające się bryły. Program pozwala połączyć kilka modeli i wykonać na nich operacje Boole'a, automatycznie wyrównać ostre kąty oraz uprościć skomplikowaną siatkę. Ponadto przed wydrukiem można przeskalować model, obrócić i dodać wierzchołki lub trójkąty do jego siatki. Możliwość dzielenia modeli na części dostępna jest w płatnej wersji Pro programu.

Program ma też możliwość importowania części z biblioteki Autodesk Spark, po zalogowaniu na konto Autodesk ID.

Po uruchomieniu program wyświetli okno z miejscem na numer seryjny. Można pominąć ten krok i kliknąć „Agree”, by uruchomić wersję testową.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!