WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweNETGATE Registry Cleaner

NETGATE Registry Cleaner2021 21.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NETGATE Registry Cleaner to program do czyszczenia i defragmentacji rejestru systemu operacyjnego Windows, który służy nie tylko do przyśpieszenia, ale również ochrony naszego komputera.

Funkcje oferowane przez NETGATE Registry Cleaner sprawiają, że po zlikwidowaniu zbędnych wpisów i kluczy w rejestrze oraz uporządkowaniu pozostałych danych wydajność peceta znacznie wzrośnie. Jednocześnie pozbędziemy się danych związanych z czynnościami wykonywanymi przez użytkownika na komputerze, uniemożliwiając ich wyśledzenie przez osoby niepowołane, korzystające ze złośliwego oprogramowania.

NETGATE Registry Cleaner zawiera również dodatkowe narzędzie, które służy do zarządzania programami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows, a także specjalną aplikację, umożliwiającą bezproblemowe odinstalowanie niechcianych programów.

Nie musimy jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu rejestru za pomocą NETGATE Registry Cleaner, bowiem narzędzie posiada możliwość skonfigurowania harmonogramu zadań. Dzięki niemu wspomniany proces zostanie zautomatyzowany. Co ciekawe, możemy również zdefiniować program tak, by tworzył kopię zapasową plików.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 966
Data aktualizacji29 mar 2021
Rozmiar pliku8.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)