Newline zapowiada zmiany w interaktywnych monitorach. Będą wprowadzane aktualizacjami

Newline zapowiada zmiany w interaktywnych monitorach. Będą wprowadzane aktualizacjami

Newline z propozycja monitorów interaktywnych, fot. materiały prasowe Newline.
Newline z propozycja monitorów interaktywnych, fot. materiały prasowe Newline.
Oskar Ziomek
23.05.2019 16:18

Firmy chcące iść z duchem czasu i organizować interesujące spotkania dla pracowników z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego, mogą zwrócić uwagę na interaktywne monitory firmy Newline. Występują w kilku seriach i rozmiarach i w pełni rozpoznają gesty systemu Windows, co ułatwia sterowanie aplikacjami. Producent dopiero co przedstawił plany na dalszy rozwój i zapowiedział nowości w oprogramowaniu.

Monitory występują w trzech seriach: RS, VN oraz X i są dostępne z ekranami o przekątnych 65, 75, 86 lub 98 cali. Są wykonywane w nietypowy sposób – szyba ochronna nie jest oddzielona od panelu dotykowego pustą przestrzenią, jak w typowych ekranach dotykowych tego rodzaju, przez co urządzenie jest lżejsze, oferuje lepsze kąty widzenia i eliminuje wrażenie "pisania w głębi".

Obraz

- Nasze monitory interaktywne są równie łatwe w obsłudze jak smartfony i dają takie same możliwości jak osobiste komputery. Praca z nimi nie musi być poprzedzona szkoleniami. Nie trzeba się uczyć korzystania z nowych programów – informuje Robert Pusz, Sales Manager na Europę Wschodnią. - Może właśnie stąd bierze się światowy sukces firmy z niemal 20-proc. udziałem w światowym rynku urządzeń interaktywnych za 2018 rok. Newline inwestuje w swoje produkty. Chcemy, żeby nasi użytkownicy mieli narzędzia, które się rozwijają wraz z ich firmami...

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Newline i plany na przyszłość

W ramach zapowiadanego rozwoju, Newline będzie dalej ulepszać oprogramowanie dostępne w monitorach. Co ciekawe, nowości trafią do wszystkich obecnych produktów, w ramach aktualizacji udostępnianych przez internet. W trzecim kwartale bieżącego roku planowane jest wprowadzenie funkcji Display Management, czyli zdalnego zarządzania monitorem lub całą grupą urządzeń.

Później, bo na przełomie trzeciego i czwartego kwartału, w monitorach pojawi się narzędzie Workspace, który łączy w sobie czat wideo, dzielenie się plikami oraz możliwość jednoczesnej pracy na wielu tablicach. Na czwarty kwartał zaplanowano natomiast uruchomienie funkcji Launch Control, która umożliwi szybkie logowanie do konta Microsoft przy użyciu smartfona. Monitory Newline można oglądać w showroomie w Warszawie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)