Wakacje to idealny okres, aby nadrobić zaległości w grach. Oczywiście o ile jesteśmy studentami lub chodzimy do szkoły średniej czy gimnazjum. W związku z tym, jeśli szukacie nowej gry i zastanawiacie się nad kupnem nowego Dragon Age, to teraz jest świetna okazja, możecie za darmo sprawdzić tę produkcję.

bEUkOJPF

Firma Electronic Arts udostępniła na swojej platformie Origin próbną wersję Dragon Age: Inkwizycja. Do skorzystania z tej promocji wymagane jest tylko posiadanie konta na Origin, a także zainstalowanie odpowiedniego klienta, którego znajdziecie w naszej bazie programów.

350139089858881473

Niestety nie dostajemy pełnej edycji, a tylko ograniczoną wersję. Wirtualny świat w kampanii dla jednego gracza możemy zwiedzać przez 6 godzin. Jeśli już wykorzystamy ten czas, to nie musimy żegnać się z tą produkcją. W wersji próbnej otrzymujemy nieograniczony dostęp do gry online. Należy jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje tylko do 21 lipca do godziny 19:00. W związku z tym warto się pośpieszyć, bo te kilka dni powinno w zupełności wystarczyć do przetestowania gry.

bEUkOJPH

Dragon Age: Inkwizycja jest już trzecią częścią serii gier RPG produkcji BioWare. W grze zwiedzamy niebezpieczny świat Thedas. Wcielamy się w przywódcę tytułowej Inkwizycji – organizacji, która postanawia stanąć do walki ze złem zagrażającym światu. Podczas tworzenia postaci możemy ustalić płeć, klasę, rasę, a także wygląd, dostępnych opcji konfiguracji jest sporo. Świat zwiedzamy wraz z naszą drużyną, może nam towarzyszyć trzech kompanów, których historię poznamy wraz z rozwojem wątku fabularnego. Tworząc system walki, twórcy starali połączyć akcję z taktycznym podejściem. Możemy wydawać polecenia naszym kompanom, a także możemy kierować tylko głównym bohaterem, zdając się na komputer. Warto dodać, że Dragon Age: Inkwizycja może pochwalić się dobrymi opiniami wśród graczy, a także dziennikarzy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (22)
bEUkOJQD