Nie marnuj wakacji i za darmo sprawdź Dragon Age: Inkwizycja

Nie marnuj wakacji i za darmo sprawdź Dragon Age: Inkwizycja

Nie marnuj wakacji i za darmo sprawdź Dragon Age: Inkwizycja
16.07.2015 14:08

Wakacje to idealny okres, aby nadrobić zaległości w grach. Oczywiście o ile jesteśmy studentami lub chodzimy do szkoły średniej czy gimnazjum. W związku z tym, jeśli szukacie nowej gry i zastanawiacie się nad kupnem nowego Dragon Age, to teraz jest świetna okazja, możecie za darmo sprawdzić tę produkcję.

Firma Electronic Arts udostępniła na swojej platformie Origin próbną wersję Dragon Age: Inkwizycja. Do skorzystania z tej promocji wymagane jest tylko posiadanie konta na Origin, a także zainstalowanie odpowiedniego klienta, którego znajdziecie w naszej bazie programów.

Obraz

Niestety nie dostajemy pełnej edycji, a tylko ograniczoną wersję. Wirtualny świat w kampanii dla jednego gracza możemy zwiedzać przez 6 godzin. Jeśli już wykorzystamy ten czas, to nie musimy żegnać się z tą produkcją. W wersji próbnej otrzymujemy nieograniczony dostęp do gry online. Należy jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje tylko do 21 lipca do godziny 19:00. W związku z tym warto się pośpieszyć, bo te kilka dni powinno w zupełności wystarczyć do przetestowania gry.

Dragon Age: Inkwizycja jest już trzecią częścią serii gier RPG produkcji BioWare. W grze zwiedzamy niebezpieczny świat Thedas. Wcielamy się w przywódcę tytułowej Inkwizycji – organizacji, która postanawia stanąć do walki ze złem zagrażającym światu. Podczas tworzenia postaci możemy ustalić płeć, klasę, rasę, a także wygląd, dostępnych opcji konfiguracji jest sporo. Świat zwiedzamy wraz z naszą drużyną, może nam towarzyszyć trzech kompanów, których historię poznamy wraz z rozwojem wątku fabularnego. Tworząc system walki, twórcy starali połączyć akcję z taktycznym podejściem. Możemy wydawać polecenia naszym kompanom, a także możemy kierować tylko głównym bohaterem, zdając się na komputer. Warto dodać, że Dragon Age: Inkwizycja może pochwalić się dobrymi opiniami wśród graczy, a także dziennikarzy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)