Nieszczęsny Microsoft Store wkrótce w nowej wersji. Będzie gotowa na Xbox Series X

Nieszczęsny Microsoft Store wkrótce w nowej wersji. Będzie gotowa na Xbox Series X

Xbox Series X: ta konsola zasługuje na nowy sklep, fot. Snoreyn/LetsGoDigital
Xbox Series X: ta konsola zasługuje na nowy sklep, fot. Snoreyn/LetsGoDigital
01.06.2020 17:08, aktualizacja: 01.06.2020 20:04

Niedawno testerzy programu Xbox Insider odkryli aplikację o nazwie Mercury. Niewiele mamy na jej temat szczegółów, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to nowa wersja sklepu Microsoft Store. Jak podaje Jez Corden z Windows Central, ten nowy sklep ma zagościć na Xbox Series X.

Według Cordena, który jest autorytetem, jak i źródłem wielu informacji z pierwszej ręki o Microsofcie, ten odświeżony sklep z grami i aplikacjami ma być przede wszystkim zmieniony pod kątem "backendu".

Redaktor Windows Central sugeruje również, że wygląd sklepu może być bliski estetyce nowej aplikacji Xbox na PC służącej do instalowania gier z usługi Xbox Game Pass.

Obraz

Aplikacja Mercury nie jest żadnym wyimaginowanym wymysłem i istnieje naprawdę. Można ją znaleźć tutaj. Nie da się jednak z niej skorzystać, poza wywołaniem pobierania na konsoli Xbox One.

Mercury to według Cordena nazwa kodowa, a z aktualizacji jego zdaniem będą mogli wkrótce skorzystać testerzy z kręgów Alpha i Alpha Skip Ahead.

Cyfrowy sklep Microsoftu, szczególnie w wersji na Windows 10 jest często krytykowany za powolność oraz niestabilność instalacji i pobierania programów oraz gier.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)