Nokia rozpoczyna aktualizację do Windows Phone 7.8

31.01.2013 12:46, aktual.: 31.01.2013 17:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia powiadomiła na blogu, że nadszedł czas na instalację systemu Windows Phone 7.8 na modelach, które nie doczekają się prezentowanego w październiku Windows Phone 8 — Lumia 510, 610, 710, 800 i 900. Wersja 7.8 systemu nie może równać się z najnowszą, ale pozwoli skorzystać posiadaczom starszych urządzeń z niektórych nowości.

Aktualizacja ta wprowadzi między innymi możliwość zmiany rozmiaru kafelków na ekranie domowym, więcej kolorów do wyboru czy obrazy z binga na ekran blokady, a także możliwość dzielenia połączenia internetowego, Nokia City Lens, Camera Extras, nowe możliwości przesyłania kontaktów i Play To — narzędzia do przesyłania multimediów z telefonu po DLNA.

W ciągu najbliższych trzech tygodni wszyscy posiadacze wymienionych wyżej Lumii powinno zobaczyć powiadomienie o dostępności aktualizacji (warto upewnić się, czy w ustawieniach mamy włączone powiadamianie o nowych wersjach systemu). Termin będzie zależał od operatora, ale Nokia zapewnia, że z operatorem czy bez, nikt nie zostanie w tyle. Wtedy trzeba podłączyć telefon do Zune na Windows lub Windows Phone dla Maków, który przeprowadzi nas przez instalację nowego oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)