Nowa oferta UPC: łącze do 250 Mb/s za 89 zł

Nowa oferta UPC: łącze do 250 Mb/s za 89 zł

Nowa oferta UPC: łącze do 250 Mb/s za 89 zł
27.08.2015 17:22

UPC wprowadził dziś nową ofertę, w której zmieniły się ceny pakietów usług i pojedynczych produktów. Zmieniły się między innymi ceny łączy internetowych, maksymalne prędkości zostały podniesione, a ponadto cennik jest bardziej elastyczny od starszego.

Zacznijmy od cen łączy internetowych. Od dziś dostępne są trzy warianty:

  • do 30 Mb/s za 49 zł
  • do 120 Mb/s za 59 zł
  • do 250 Mb/s za 89 zł

Oznacza to, że w najtańszej ofercie prędkość łącza została podniesiona z 10 do 30 Mb/s, „środkowego” zaś z 60 do 120 Mb/s. Trzecia pozycja to łącze Fiber Power 250 Mb/s, które w 2013 roku zostało okrzyknięte najszybszym łączem na rynku konsumenckim. Za taką prędkość pobierania i 20 Mb/s wysyłania należało wtedy płacić 200 złotych miesięcznie przy umowie na rok (100 złotych przez pierwsze 3 miesiące). W zasięgu łącza zdolnego takie prędkości wytrzymać (DOCSIS 3.0) było wtedy około 2,5 miliona gospodarstw domowych. Do łączy klienci dostaną także pakiet zabezpieczający na 3 urządzenia oraz oczywiście router.

Ceny usług telewizyjnych zaczynają się od 29 złotych. Za 60 złotych można kupić pakiet Select, w którym znalazły się 102 programy, z czego 35 HD, oraz dekoder Horizon. Pakiet Max (138 kanałów, 46 HD) kosztuje teraz 80 złotych, a w jego cenę wliczony został także dekoder i dostęp do usługi MyPrime z filmami i serialami na żądanie.

Najtańszy pakiet telewizji z Internetem można mieć za 59 złotych, przy czym według regulaminu nowej oferty można dowolnie łączyć wybrane usługi. Klienci, którzy sięgną po zestaw, dostaną także usługę Horizon Go, która pozwala oglądać materiały na urządzeniach mobilnych, oraz dostęp do MyPrime niezależnie od tego, na którą opcję telewizyjną się zdecydują. Warto też rzucić okiem na promocję, w ramach której w cenie pakietu Internetu z telewizją można zgarnąć dodatkowo szybsze łącze, więcej kanałów lub abonament za złotówkę na 4 miesiące.

Jeśli ktoś tęskni za telefonem stacjonarnym, co jest już rzadkością, ale jeszcze czasami się zdarza, również mogą znaleźć w ofercie UPC coś dla siebie. Telefon domowy kosztuje 10 złotych miesięcznie i w ramach tego abonamentu można rozmawiać bez limitu w sieci UPC i z telefonami stacjonarnymi. W abonamencie za 20 złotych za darmo można rozmawiać także z numerami komórkowymi. UPC przygotowało też oferty dla osób zainteresowanych telefonem stacjonarnym z Internetem (ceny od 49 zł) oraz telefonem stacjonarnym i telewizją (od 60 zł).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (154)