Nowa Opera 53 dostępna: korzystanie z wielu kart stało się wygodniejsze

Nowa Opera 53 dostępna: korzystanie z wielu kart stało się wygodniejsze

Nowa Opera 53 dostępna: korzystanie z wielu kart stało się wygodniejsze
10.05.2018 13:07

Poprzednia większa aktualizacja przeglądarki przyniosła usprawnienia w szybkości działania. Tym razem twórcy Opery skupili się głównie na zwiększeniu komfortu użytkownika, co odczują przede wszystkim osoby korzystające z kilkudziesięciu kart jednocześnie. Opera 53 jest już dostępna!

Opera na swoim blogu poinformowała o wydaniu nowej wersji przeglądarki – wersja 53 z kanału beta została przeniesiona do stabilnych wydań. Główne zmiany dotyczącą wyglądu kart i paska adresu.

Użytkownicy komputerów z macOS mogli mieć wcześniej problem ze zlokalizowaniem odpowiedniej karty, jeśli mieli otwartych kilkadziesiąt kart jednocześnie. Teraz poszczególne karty będą lepiej widoczne – wyświetlona zostanie cała ikona strony oraz po kliknięciu konkretna karta zostanie rozszerzona. Kosmetyczną zmianą są natomiast odświeżone i wyraźniejsze kolory na pasku adresu.

Obraz

Nowa wersja to również usunięcie wcześniej zgłoszonych błędów oraz poprawki stabilności i bezpieczeństwa. Operę 53 pobierzecie już z naszej bazy oprogramowania – dostępna jest wersja na Windows oraz macOS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)