Nowa wersja Zdjęć Google ułatwia wyszukiwanie i porządkowanie albumów

Źródło: androidcentral.com
Źródło: androidcentral.com
Redakcja

24.07.2015 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja Google Zdjęcia doczekała się właśnie istotnej aktualizacji, która znacznie rozszerza możliwości porządkowania naszych albumów z fotografiami. W wersji 1.2 użytkownik może z poziomu podglądu pojedynczego zdjęcia wybrać z menu opcję dodawania do albumu. Ta pozwala na umieszczenie zdjęcia w już istniejącym albumie lub stworzenie zupełnie nowego.

Źródło: androidcentral.com
Źródło: androidcentral.com

Opcja ta była dostępna już wcześniej, niemniej tylko w widoku całej galerii. Tutaj również zaszły pewne zmiany: dłuższe przytrzymanie daty powoduje zaznaczenie wszystkich zdjęć z danego okresu, wybieranie jest więc znacznie szybsze i łatwiejsze. Google postanowiło również zwiększyć kontrolę użytkownika nad wyglądem albumów. Teraz możemy samodzielnie wybrać ich okładkę: wystarczy przejść do konkretnego zdjęcia, a następnie wybrać służącą do tego opcję z menu.

Oprócz tego możliwe jest dodawanie własnych opisów do każdego ze zdjęć, co może przyśpieszyć ich wyszukiwanie w przyszłości. Wszystkie te zmiany zostały wprowadzone zarówno w aplikacji dostępnej dla Androida, jak i wersji webowej serwisu do przechowywania zdjęć.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)