Nowe przygody Lary Croft pojawią się już w grudniu

Nowe przygody Lary Croft pojawią się już w grudniu

Nowe przygody Lary Croft pojawią się już w grudniu
Karolina Kowasz
23.07.2014 12:52

Jeżeli nie wiecie jeszcze co chcecie dostać pod choinkę, to może czas rozważyć wpisanie na świąteczną listę nowe przygody Lary Croft. Square Enix ogłosiło, że kolejna odsłona serii z panią archeolog, Lara Croft and the Temple of Osiris, będzie miało swoją premierę 9 grudnia tego roku.

[UK] Lara Croft and the Temple of Osiris: Announcement Trailer

Tytuł jest kontynuacją gry Lara Croft and the Guardian of Light wydanej w 2010 roku. Nowa część serii zaoferuje graczom tryb kooperacji nawet dla czterech osób, co jest niewątpliwym postępem w porównaniu z poprzednią częścią, która umożliwiała współpracę dwóch osób. Zadaniem drużyny będzie eksploracja tytułowej świątyni Ozyrysa.

Nowa Lara pozwoli na grę z innymi osobami, nie będzie to jednak konieczne. Zagadki można równie dobrze rozwiązać samemu. Każda z nich będzie się dostosowywać do liczby graczy.

Fani Lary Croft mogą się szykować na jeszcze jedną produkcję z jej udziałem, która pojawi się w niedługim czasie. W 2015 roku Crystal Dynamics planuje wydać Rise of the Tomb Raider, więc dla miłośników zręcznościówek zapowiada się dobry okres.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)