Nowe wiadomości o premierach Microsoftu

Nowe wiadomości o premierach Microsoftu13.10.2009 11:57
Redakcja

Wiadomo już, kiedy można się spodziewać premiery pakietu Office 2010. Ponadto w Internecie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących daty wydania wersji RTM Windows Mobile 7 i Office Mobile 7.

W pierwszej kwestii wypowiedział się szef jednego z działów Microsoftu, Robbie Bach. Do tej pory spekulowano, iż nowy Office pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku. Na konferencji Microsoft Open House Bach sprecyzował te informacje potwierdzając, iż pakiet Office 2010 pojawi się już na wiosnę.

W tym samym okresie należy się także spodziewać wydania wersji RTM nowego pakietu biurowego dla urządzeń mobilnych – Office Mobile 7. Informacje na ten temat pojawiły się na cenionym blogu Microsoft Kitchen. Zgodnie z nimi na wiosnę wraz mobilnym pakietem biurowym pojawi się też wersja RTM samego Windows Mobile 7.

Niestety Microsoft nie udziela żadnych informacji na ten temat. Ars Technica podkreśla, że data ta stanie się całkiem realna jeśli potwierdzą się plotki o przekazaniu Windows Mobile 7 w ręce testerów już w przyszłym miesiącu. W innym wypadku wiosenny okres zaprezentowania wersji RTM nowego mobilnego systemu Microsoftu wydaje się mało realistyczny. Portal sugeruje także, że szybkie wydanie WM 7 nie jest na rękę gigantowi z Redmond. Dopiero co mieliśmy bowiem premierę Windows Mobile 6.5 i firma zapewne zechce najpierw ugruntować pozycję tego produktu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)