Nowości w dziale Online - pobieranie klipów wideo z Internetu

Nowości w dziale Online - pobieranie klipów wideo z Internetu

19.10.2012 18:40

Czy pobieranie ulubionego filmiku lub muzyki z Internetu musi wymagać instalacji na komputerze jakiegokolwiek oprogramowania? Odpowiedź brzmi: nie. Z pomocą udostępnionych w naszym dziale Online aplikacji możliwe jest zapisanie klipów np. z serwisu YouTube bez konieczności instalacji w systemie jakichkolwiek dodatkowych komponentów.

Obraz

W minionym tygodniu w naszej bazie pojawiły się 3 nowe aplikacje webowe, dające użytkownikowi możliwość przechwytywania i zapisywania w wielu popularnych formatach klipów publikowanych na łamach serwisów YouTube, Google Video, Metacafe itp. Pierwsza i jednocześnie najciekawsza z nich to SaveVid, która umożliwia użytkownikowi łatwe i wygodne pobieranie materiałów wideo w takich formatach jak m.in. FLV, MP4, AVI lub 3GP. Pozwala ona także definiować wyjściową jakość (powiązaną z formatem), zapisywać wideo do plików kompatybilnych z popularnymi urządzeniami multimedialnym (iPod, PSP czy Zune), dobrze radząc sobie także z filmikami w wysokich rozdzielczościach. Kolejne, debiutujące narzędzia to FLV2MP3 i Video2mp3. Korzystając z nich łatwo zapiszemy dźwięk w wybranego klipu na dysku - wystarczy, że podamy adres URL do materiału wideo, a zostanie on automatycznie pobrany na zewnętrzny serwer, przekonwertowany, a my tylko zapiszemy go później na lokalnym dysku.

Zwolenników standardowego oprogramowania zachęcamy do odwiedzenia działu PROGRAMY -> Multimedia -> Inne programy multimedialne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)