Nowy ALLPlayer odtworzy filmy z YouTube i znajdzie do nich napisy

Nowy ALLPlayer odtworzy filmy z YouTube i znajdzie do nich napisy

Nowy ALLPlayer odtworzy filmy z YouTube i znajdzie do nich napisy
30.07.2014 14:58, aktualizacja: 30.07.2014 15:26

ALLPlayer, popularny polski odtwarzacz multimediów, został udostępniony w wersji 5.9.2. Znalazły się w nim między innymi nowe możliwości otwierania materiałów z Sieci i automatycznego dopasowania do nich napisów.

Obraz

Nowy ALLPlayer dorobił się możliwości odtwarzania materiałów z różnych źródeł dzięki opcji Otwórz → Otwórz URL. Po podaniu tam odnośnika możemy oglądać materiały z różnych usług i serwisów wideo, w tym YouTube (bez SSL). Mniej popularne, jak Vimeo, najwyraźniej nie są jeszcze obsługiwane, niemożliwe jest także załadowanie całej listy odtwarzania z YouTube – można jednak dodawać kolejne filmy do kolejki ręcznie. Obecnie problemy sprawia także oferowana przy współpracy z Kinoplex.pl usługa pozwalająca oglądać niektóre produkcje za darmo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poprawione zostało również odtwarzanie filmów z sieci BitTorrent, na podstawie plików .torrent. Twórcy programu zadbali także o to, by do filmu odtwarzanego bezpośrednio z Internetu dopasować napisy. Jeśli są dostępne, program o tym powiadomi i umożliwi pobranie pliku z napisami także do filmów odtwarzanych z YouTube czy z odnośników do sieci BitTorrent. Ponadto poprawione zostało wyświetlanie napisów, w szczególności w formatach TXT, SRT i niektórych innych, zakodowanych w UTF8.

Najnowszą wersję ALLPlayera dla Windows oraz ALLPlayera dla Androida można pobrać z naszej bazy programów. Warto zainteresować się także usługami multimedialnymi, które towarzyszą programowi: ALLPlayer.Radio, w ramach której można słuchać polskich i zagranicznych stacji radiowych, ALLPlayer.TV, czyli telewizją w Sieci i wypożyczalnią filmów ALLPlayer.VOD.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)