Nowy Apple Watch z obsługą sieci komórkowej, ale nie w Polsce

Nowy Apple Watch z obsługą sieci komórkowej, ale nie w Polsce

Nowy Apple Watch z obsługą sieci komórkowej, ale nie w Polsce
12.09.2017 19:35, aktualizacja: 12.09.2017 21:11

Mimo że urządzenia ubieralne raczej nie spełniły pokładanych w nich obietnic i spotkały się z umiarkowanym zainteresowaniem, Apple nie ustaje w staraniach, by przekonać do tej klasy urządzeń większą liczbę użytkowników. Podczas zainaugurowanej właśnie konferencji, gdzie oczekujemy przede wszystkim nowych iPhone'ów, premierę ma nowy Apple Watch.

Obraz

Nowy Apple Watch 3 ma się znacznie bardziej skupiać na ochronie zdrowia. Najważniejszą nowością jest jednak obsługa sieci komórkowej. Dzięki możliwości odbierania i nawiązywania połączeń oraz obsługi SMS-ów, nie będzie już konieczności zabierana ze sobą iPhone'a za każdym razem, w obawie przed przegapieniem ważnego telefonu. Wystarczy smartwatch.

Dzięki temu nowy Apple Watch będzie oferował dostęp do pełnej kolekcji Apple Music synchronizacji ze smartfonem. Jak jednak sprawiono, że Watch połączy się z siecią? Nie znajdzie się tam karta microSIM, lecz zaprojektowana przez Apple nowa uniwersalna (czas zweryfikuje, jak bardzo) karta.

Na niebiesko oznaczona karta SIM, która umożliwi połączenie z siecią komórkową.
Na niebiesko oznaczona karta SIM, która umożliwi połączenie z siecią komórkową.

Pod względem wzornictwa, nowy Apple Watch nie różni się zasadniczo od poprzednika. Wciąż mamy do czynienia z kwadratową kopertą z zaokrąglonymi rogami oraz dużym pokrętłem, które umożliwia nawigację po interfejsie oprogramowania.

Pojawiły się oczywiście nowe kolory i opaski. Apple Watch 3 trafi do sprzedaży w dwóch wersjach: pozbawiona obsługi sieci komórkowej wyceniona została na 349 dolarów, za możliwość porozmawiania z zagarkiem trzeba dopłacić 50 dolarów. Zegarek nie trafi do sprzedaży w Polsce Apple Watch 3 będzie dostępny w Polsce w wariancie pozbawionym obsługi sieci komórkowych. Został wyceniony na 1599 zł.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)