Nowy Ashampoo Backup Pro z przeglądarką kopii zapasowych i lepszą obsługą chmur

Nowy Ashampoo Backup Pro z przeglądarką kopii zapasowych i lepszą obsługą chmur

Nowy Ashampoo Backup Pro z przeglądarką kopii zapasowych i lepszą obsługą chmur
31.07.2018 10:24

Właśnie została wydana nowa wersja programu Ashampoo Backup Pro, przeznaczonego do tworzenia i zarządzania kopiami zapasowymi i monitorowania dysków. Program rozszerza możliwości pracy z magazynami danych w chmurze, a także dorobił się przeglądarki kopii zapasowych, umożliwiającej dostęp do starszych wersji plików w dowolnym momencie.

Ashampoo Backup Pro jest programem bardzo prostym w obsłudze, wyjaśniającym działanie wszystkich funkcji (także po polsku). Wersja 12 wprowadza drobne poprawki interfejsu, dzięki czemu program jest bardziej intuicyjny i czytelny. Zabezpieczenie przed utratą danych jest godne zaufania dzięki monitorowaniu dysku przez cały czas pracy komputera, włączając w to dane S.M.A.R.T. Jeśli dysk zacznie zachowywać się nieprawidłowo, Ashampoo Backup Pro na pewno nas o tym powiadomi.

Ponadto program ma możliwość głębokiego skanowania nośnika i partycji w poszukiwaniu uszkodzonych bloków, które może przenosić, by uratować dane. Ashampoo Backup Pro sprawdzi się także w przypadku zawodnej aktualizacji Windowsa i przywróci system do ostatniego działającego stanu w razie problemów. Odzyskiwanie awaryjne także zostało w wersji 12 ulepszone.

Obraz

Nowa, podręczna przeglądarka danych daje nam łatwy dostęp do plików zawartych w kopiach zapasowych i łatwego przywracania. Dostęp do plików odbywa się przez zabezpieczony kontener, dzięki czemu niemożliwe jest naruszenie integralności kopii zapasowej bądź niechciane modyfikacje naszych plików.

Obraz

Ashampoo Backup Pro 12 wprowadza także udoskonalenia w pracy z chmurą jako docelowym miejscem przechowywania kopii zapasowych. Poprawiona została współpraca z magazynami OneDrive, 1&1 Cloud, Dropboksem oraz dostawcami usług WebDAV. Ponadto pojawiła się obsługa biznesowej wersji OneDrive, Owncloud oraz Nextcloud.

Najnowszą wersję Ashampoo Backup Pro 12 znajdziecie w naszej bazie programów. Program można testować przez 10 dni bez zobowiązań, a po rejestracji na stronie producenta przez całe 40 dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)