Nowy EarthDesk dla Mac OS X

Nowy EarthDesk dla Mac OS X

Redakcja
28.10.2009 12:14, aktualizacja: 28.10.2009 12:38

Spółka Xeric Design poinformowała o ukazaniu się nowej wersji aplikacji EarthDesk na komputery Macintosh. Aplikacja, oznaczona numerem 5.1, charakteryzuje się szybszym działaniem, mniejszym zużyciem zasobów systemowych oraz wprowadza wiele ciekawych nowości.

EarthDesk jest programem zamieniającym statyczne tło Pulpitu na realistyczny obraz Ziemi. Dzięki tej aplikacji na Pulpicie można obserwować aktualne położenie słońca, księżyca, oświetlenie miast, występowanie huraganów, sztormów a także zorientować się jaka pogoda jest w kraju, który nas interesuje. Do ciekawszych funkcji programu należy również tak zwana Real-time clouds, czyli pokazywanie chmur w czasie rzeczywistym.

Aplikacja oznaczona numerem 5.1 wprowadza poprawioną obsługę monitorów wyświetlających obraz w wysokich rozdzielczościach, współdziała z komputerami posiadającymi dual GPU, wyposażona jest w funkcję automatycznej aktualizacji, wyświetla czas ostatniego uaktualnienia chmur oraz wiele innych.

W dziale PROGRAMY pobrać można zarówno najnowszą wersję EarthDesk 5.1 dla Mac OS X jak również EarthDesk 4.6 dla Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)