Nowy Google AdSense - większe reklamy na komórkach

Nowy Google AdSense - większe reklamy na komórkach

Redakcja
06.10.2009 12:11

Nowa generacja reklam w każdej chwili może zawitać na nasze komórki. Wszystko przez zmiany jakie Google wprowadził do projektu AdSense.

Do tej pory ten serwis reklamowy był w stanie wyświetlać jedynie niewielkie, proste reklamy za pośrednictwem stron internetowych przeznaczonych na telefony komórkowe. Wszystko zawierało się w tekście lub obrazku o niewielkich rozmiarach. Już za niedługo sytuacja się diametralnie zmieni.

Google postanowiło iść krok na przód wykorzystując duży potencjał nowoczesnych smartphonów. Nowy AdSense wykorzystuje zmodyfikowany kod JavaScript, który został zoptymalizowany dla współczesnych urządzeń mobilnych obsługujących w pełni przeglądarki HTML. Nowy serwis reklamowy umożliwia wyświetlanie nowoczesnych reklam w formatach odpowiadających najpopularniejszym rozmiarom ekranów sprzedawanych dziś smartphonów. Google zapewnia, że nowa usługa została zoptymalizowana tak by nie wymagała od użytkowników ściągania zbyt dużej ilości danych.

Nowa usługa AdSense jest już dostępna dla klientów. W najbliższym czasie więc użytkownicy smartphonów spodziewać się mogą większych i, na niektórych witrynach, zapewne bardziej natarczywych reklam...

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)