Nowy mobilny Humble Bundle pełen klasyków z Neo Geo

Nowy mobilny Humble Bundle pełen klasyków z Neo Geo

Nowy mobilny Humble Bundle pełen klasyków z Neo Geo
Paweł Piskurewicz
21.07.2015 11:46, aktualizacja: 21.07.2015 12:03

Najnowsza edycja mobilnej promocji Humble Bundle to dobra okazja by powrócić do czasów salonów z automatami i klasyki gier arcade. Poświęcono go w całości tytułom stworzonym przez firmę SNK, a wśród nich znajdziemy takie serie jak The King of Fighter, Metal Slug czy też Fatal Fury.

Tradycyjnie tytuły podzielono na kilka pakietów. W zestawie podstawowym za minimum jednego dolara otrzymamy takie gry jak: Metal Slug X, Metal Slug 2, THE King of Fighters '97, Blazing Star, Garou: Mark Of The Wolves. Gdy zdecydujemy się zapłacić powyżej średniej, która obecnie wynosi 4,7 dolara do kolekcji dołączą: Metal Slug 3, Samurai Shodown II i Fatal Fury Special. Wraz z kolejnymi dniami, kolekcja powiększy się o nowe tytuły, a my płacąc raz za dostęp do pakietu rozszerzonego otrzymamy je za darmo.

Obraz

Miłośnicy serii Metal Slug mogą również zdobyć okolicznościową koszulkę z okazji 25-lecia serii. Cena zestawu to 29,99 dolarów. Wszystkie dostępne w kolekcji tytuły mają mocno zręcznościowy charakter. Choć autorzy zadbali o to aby interfejs sprawdzał się jak najlepiej na urządzeniach mobilnych (możemy go na wiele sposobów modyfikować), to jednak do pełnego komfortu warto posiadać zewnętrzny kontroler.

Wpłaconą kwotę dzielimy pomiędzy Humble Bundle, SNK oraz Amerykański Czerwony Krzyż. Nabyte tytuły możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też za pomocą specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis oferowanych gier wraz z opisem znajdziecie na stronie Humble Bundle Mobile.Warto też wspomnieć o trwającej jeszcze tylko kilka godzin promocji na aplikacje do tworzenia gier.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)