Nowy Parallels pomoże łagodnie zmienić PC na Maca

Redakcja

25.08.2009 10:34, aktual.: 25.08.2009 16:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Parallels udostępniła nową wersję Parallels Desktop 4.0 Switch to Mac Edition, produktu który pozwala na szybkie i bezstresowe przeniesienie wszystkich swoich aplikacji z Windowsa na system operacyjny od Apple oraz późniejsze ich wykorzystywanie.

Nowa aplikacja wykorzystuje inne rozwiązanie firmy – środowisko wirtualizacyjne Parallels Desktop 4.0. Całość ma sprawić, by użytkownik przenosząc się z Windowsa poczuł się komfortowo rozpoczynając pracę na komputerze typu Mac. Firma stworzyła takie rozwiązanie widząc coraz wyraźniejszy trend w przechodzeniu użytkowników na Mac OS X.

Parallels Desktop Switch to Mac Edition pozwala na szybkie przeniesienie wszystkich danych i aplikacji ze starego systemu operacyjnego i zintegrowanie ich z Mac OS X. Dotyczy to między innymi folderów z dokumentami, zdjęciami i muzyką. Ponadto poprzez zastosowanie środowiska wizualizacyjnego aplikacja umożliwia jednoczesną pracę Windowsa wraz z nowym systemem operacyjnym. Dzięki temu użytkownik może uruchamiać i w pełni wykorzystywać swoje stare programy (np. Outlook) korzystając z Mac OS X. Ponadto w każdej chwili można się przełączyć na swój poprzedni system operacyjny. Dla początkujących firma przygotowała także obszerny samouczek, który krok po kroku wyjaśni użytkownikowi Windowsa jak korzystać z Mac OS X. Produkt jest płatny, można nabyć go na stronie producenta w cenie 99,99 USD.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)