Nowy Parallels pomoże łagodnie zmienić PC na Maca

Nowy Parallels pomoże łagodnie zmienić PC na Maca

Redakcja
25.08.2009 10:34, aktualizacja: 25.08.2009 16:59

Firma Parallels udostępniła nową wersję Parallels Desktop 4.0 Switch to Mac Edition, produktu który pozwala na szybkie i bezstresowe przeniesienie wszystkich swoich aplikacji z Windowsa na system operacyjny od Apple oraz późniejsze ich wykorzystywanie.

Nowa aplikacja wykorzystuje inne rozwiązanie firmy – środowisko wirtualizacyjne Parallels Desktop 4.0. Całość ma sprawić, by użytkownik przenosząc się z Windowsa poczuł się komfortowo rozpoczynając pracę na komputerze typu Mac. Firma stworzyła takie rozwiązanie widząc coraz wyraźniejszy trend w przechodzeniu użytkowników na Mac OS X.

Parallels Desktop Switch to Mac Edition pozwala na szybkie przeniesienie wszystkich danych i aplikacji ze starego systemu operacyjnego i zintegrowanie ich z Mac OS X. Dotyczy to między innymi folderów z dokumentami, zdjęciami i muzyką. Ponadto poprzez zastosowanie środowiska wizualizacyjnego aplikacja umożliwia jednoczesną pracę Windowsa wraz z nowym systemem operacyjnym. Dzięki temu użytkownik może uruchamiać i w pełni wykorzystywać swoje stare programy (np. Outlook) korzystając z Mac OS X. Ponadto w każdej chwili można się przełączyć na swój poprzedni system operacyjny. Dla początkujących firma przygotowała także obszerny samouczek, który krok po kroku wyjaśni użytkownikowi Windowsa jak korzystać z Mac OS X. Produkt jest płatny, można nabyć go na stronie producenta w cenie 99,99 USD.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)