Nowy Telegram: komunikator pozwala teraz na strumieniowanie filmów

Nowy Telegram: komunikator pozwala teraz na strumieniowanie filmów

07.02.2018 12:58, aktual.: 07.02.2018 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Komunikator Telegram dla Androida zyskał kilka nowości, którymi warto się zainteresować. Dla lubiących rozmawiać po nocach wprowadzony został tryb z ciemnymi kolorami. Dzielący się widokami na bieżąco mogą skorzystać ze strumieniowego przesyłania filmów, a dla wygody logowania w różnych miejscach został wprowadzony widżet logowania przez konto w Telegramie.

Opisane wyżej nowości trafiły do świeżo wydanej wersji 4.8 komunikatora Telegram dla Androida. Strumieniowe przesyłanie filmów w praktyce wygląda w ten sposób, że możemy zacząć oglądać film otrzymany od znajomego jeszcze zanim zostanie w całości pobrany. Postęp pobierania zostanie zaprezentowany w taki sam sposób, jak w licznych odtwarzaczach na stronach – jaśniejszym paskiem na pasku postępu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Automatyczny tryb nocny to nowość dość łatwa do wyjaśnienia. Miłośnicy nocnych rozmów mogą w ustawieniach wybrać jedną w ciemnych wersji interfejsu komunikatora, która włączy się automatycznie po zmroku lub przy słabym świetle. Mamy do wyboru wyłącznik czasowy albo automatyczny, na podstawie jasności otoczenia.

Obraz

Telegram udostępnił też widżet logowania do innych aplikacji za pomocą konta komunikatora. Oznacza to, że będzie można korzystać z logowania przez Telegram podobnie, jak przez Faebooka czy konto Google, w różnych zewnętrznych usługach. Przy pierwszym logowanie trzeba będzie podać kod potwierdzający, który otrzymamy przez komunikator. Następnie będzie można wybrać, czy chcemy udostępnić dane osobiste stronie.

Obraz

Telegram dla Androida, także w lżejszej wersji Telegram X, znajduje się w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)