bEqYUKrV
NTFS-3G ikona

NTFS-3G2010.10.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

NTFS-3G to nierozwijana już wersja sterownika pozwalającego obsługiwać dyski NTFS przez system OS X. Aktualna wersja nazywa się Tuxera NTFS i od kilku lat jest płatna, podczas gdy starsze wersje NTFS-3G wciąż można pobrać za darmo.

bEqYUKrX

Sterownik przystosowany jest do pracy z warstwą kompatybilności FUSE, którą także należy zainstalować. Ustawienia obsługi dysków NTFS można znaleźć w Preferencjach systemu, gdzie pojawi się nowy panel.

Ponieważ NTFS-3G nie jest już rozwijany, może stwarzać problemy na starszych wersjach systemu i należy liczyć się z tym przy instalacji. Niektóre z nich rozwiązuje instalacja narzędzia fuse-wait po instalacji sterownika. Niemniej jednak najbezpieczniejszym wyjściem jest instalacja płatnego Tuxera NTFS.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
NTFS-3G 2010.10.2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTuxera
Liczba pobrań1 207
Data aktualizacji16 wrz 2015
Rozmiar pliku6.64 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
NTFS-3G ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqYUKsT