NVIDIA SHIELD TV w świątecznej promocji w dwóch zestawach, każdy tańszy o 150 złotych

Strona główna Aktualności
NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta (depositphotos)
NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta (depositphotos)

O autorze

Dobre wieści dla wszystkich osób, które noszą się z zamiarem kupna przystawki do telewizora NVIDIA SHIELD TV. Z okazji nadchodzących świąt, producent przygotował promocję, w ramach której przystawka dostępna jest taniej o 150 złotych. Obniżka dotyczy obydwu dostępnych zestawów: z samym pilotem oraz z pilotem i kontrolerem. Po obniżce SHILED TV w tańszym zestawie można dostać już za niecałe 700 złotych, zaś na zestaw z kontrolerem trzeba wydać niecałe 850 złotych.

Promocyjne ceny obowiązują do 25 grudnia i można na nie trafić, szukając urządzenia w sklepach x-kom oraz Euro. Osoby, dla których SHIELD TV nie jest znanym urządzeniem warto uświadomić, że mamy tu do czynienia z dostawką do telewizora bazującą na systemie Android TV, która zapewnia dodatkowe funkcje, które ucieszą graczy.

Sprzęt potrafi płynnie odtwarzać materiały wideo w rozdzielczości 4K HDR, a dzięki usłudze GeForce NOW pozwala uruchamiać na telewizorze gry komputerowe między innymi z platform Steam i Uplay. Niezaprzeczalnym atutem są częste aktualizacje systemu Android oraz jego zabezpieczeń. Oczywiście poza możliwością strumieniowania gier, użytkownik może korzystać tu z pozostałych atutów platformy Android TV, a więc szeregu aplikacji do obsługi multimediów, w tym Spotify, HBO GO, Netflix, YouTube, Kodi czy Plex.

NVIDIA SHIELD TV działa w oparciu o procesor NVIDIA TEGRA X1 i ma 3 GB wbudowanej pamięci operacyjnej. Doceniających stabilne połączenie sieciowe ucieszy fakt, że wśród portów przewidziano gigabitowe złącze Ethernet, choć w razie potrzeby urządzenie obsługuje także Wi-Fi.

© dobreprogramy
s