NVIDIA SHIELD TV w świątecznej promocji w dwóch zestawach, każdy tańszy o 150 złotych

NVIDIA SHIELD TV w świątecznej promocji w dwóch zestawach, każdy tańszy o 150 złotych

NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta (depositphotos)
NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta (depositphotos)
Oskar Ziomek
11.12.2018 12:20, aktualizacja: 11.12.2018 13:36

Dobre wieści dla wszystkich osób, które noszą się z zamiarem kupna przystawki do telewizora NVIDIA SHIELD TV. Z okazji nadchodzących świąt, producent przygotował promocję, w ramach której przystawka dostępna jest taniej o 150 złotych. Obniżka dotyczy obydwu dostępnych zestawów: z samym pilotem oraz z pilotem i kontrolerem. Po obniżce SHILED TV w tańszym zestawie można dostać już za niecałe 700 złotych, zaś na zestaw z kontrolerem trzeba wydać niecałe 850 złotych.

Promocyjne ceny obowiązują do 25 grudnia i można na nie trafić, szukając urządzenia w sklepach x-kom oraz Euro. Osoby, dla których SHIELD TV nie jest znanym urządzeniem warto uświadomić, że mamy tu do czynienia z dostawką do telewizora bazującą na systemie Android TV, która zapewnia dodatkowe funkcje, które ucieszą graczy.

Świąteczna promocja to okazja na zaoszczędzenie 150 złotych.
Świąteczna promocja to okazja na zaoszczędzenie 150 złotych.

Sprzęt potrafi płynnie odtwarzać materiały wideo w rozdzielczości 4K HDR, a dzięki usłudze GeForce NOW pozwala uruchamiać na telewizorze gry komputerowe między innymi z platform Steam i Uplay. Niezaprzeczalnym atutem są częste aktualizacje systemu Android oraz jego zabezpieczeń. Oczywiście poza możliwością strumieniowania gier, użytkownik może korzystać tu z pozostałych atutów platformy Android TV, a więc szeregu aplikacji do obsługi multimediów, w tym Spotify, HBO GO, Netflix, YouTube, Kodi czy Plex.

NVIDIA SHIELD TV działa w oparciu o procesor NVIDIA TEGRA X1 i ma 3 GB wbudowanej pamięci operacyjnej. Doceniających stabilne połączenie sieciowe ucieszy fakt, że wśród portów przewidziano gigabitowe złącze Ethernet, choć w razie potrzeby urządzenie obsługuje także Wi-Fi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)