Obrazy systemu Android 4.4 zaktualizowane. Aktualizacja OTA dla Nexusów 4, 7 i 10 rozpoczęta.

Obrazy systemu Android 4.4 zaktualizowane. Aktualizacja OTA dla Nexusów 4, 7 i 10 rozpoczęta.

Obrazy systemu Android 4.4 zaktualizowane. Aktualizacja OTA dla Nexusów 4, 7 i 10 rozpoczęta.
Tomek Kondrat
20.11.2013 12:40, aktualizacja: 20.11.2013 22:32

Minęły trzy tygodnie od premiery Androida 4.4 KitKat. Google w ciągu tego czasu zdążyło zaktualizować poprzednie modele telefonów sygnowanych swoją marką. Nie uniknięto jednak błędów i obrazy systemowe dostępne na oficjalnej stronie dla telefonu Nexus 4 oraz tabletów Nexus 7 i 10 doczekały się małej poprawki.

Obraz

Na stronach Google trudno doszukać się szczegółowej listy zmian. Jeden z moderatorów grup Android Building, Conley Owens napisał, iż KRT16S nie jest dużą aktualizacją, a raczej małymi poprawkami, które zostały zgłoszone przez użytkowników obrazów KRT16O. Ciekawostką jest brak aktualizacji dla Nexusa 5, którego użytkownicy borykają się z dość poważnymi problemami z głośnikiem.

Po wydaniu poprawionych obrazów, Google rozpoczęło proces aktualizacji swoich wspieranych urządzeń poprzez OTA. Taki rodzaj aktualizacji zachowuje dane zgromadzone w pamięci telefonu. Opóźnienie aktualizacji oprogramowania spowodowane było chęcią wydania jak najbardziej bezbłędnego systemu, co miejmy nadzieję, udało się Google wraz z tą łatką.Najnowsze obrazy systemu wraz z plikami binarnymi można pobrać z oficjalnej strony Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)