Odkurzacz 13.3 z monitorem czystości

Odkurzacz 13.3 z monitorem czystości

Kuba Pawlak
14.03.2013 12:40, aktualizacja: 14.03.2013 13:26

Firma FranmoSoftware udostępniła kolejną aktualizację popularnego polskiego narzędzia przeznaczonego do oczyszczania zawartości dysków twardych ze zbędnych plików - Odkurzacz 13.3.

Aktualizacja oznaczona numerkiem 13.3 wprowadza sporo zmian i udoskonaleń. Nowy Odkurzacz odzyskał moduł monitora czystości, którego głównym zadaniem jest przypominać użytkownikowi o potrzebie przeprowadzenia zalecanych etapów czyszczenia. Autor zadbał również o znaczący przyrost wydajności funkcji odpowiedzialnej za wyszukiwanie zbędnych folderów. Ponadto w programie pojawił się system dynamicznej informacji o uzyskanym miejscu po usunięciu obiektów z dysku oraz możliwość pomijania skanowania wybranych plików językowych, co może mieć również znaczący wpływ na szybkość skanowania.

Obraz

Program nie wyświetla już komunikatów błędu "Access Violation", "Katastrofalny błąd", "Nie można odnaleźć elementu" podczas uruchamiania, a przed rozpoczęciem tworzenia kopii bezpieczeństwa sprawdza i ostrzega użytkownika o zbyt małej ilości wolnego miejsca na dysku. Usprawnienia pojawiły się również w mechanizmie zabezpieczenia dostępu do Odkurzacza oraz w module autostartu z usług systemowych. Usługi nie są już wyłączane, lecz przełączane w uśpienie. Dzięki temu aplikacja będzie mogła z nich skorzystać w dowolnej chwili bez problemu. Pełny wykaz poprawek dostępny w historii zmian.

Najnowszą wersję programu Odkurzacz 13.3.0.1584 można pobrać z naszego działu Programy -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe. Aktualizacja jest wysoce zalecana przez autora programu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)