Odkurzacz 13 już dostępny do pobrania

Odkurzacz 13 już dostępny do pobrania

Kuba Pawlak
13.06.2012 11:21

Właśnie pojawiła się kolejna wersja popularnego polskiego narzędzia przeznaczonego do oczyszczania zawartości dysków twardych ze zbędnych plików - Odkurzacz 13.

13-ta wersja wprowadza przede wszystkim nowy interfejs użytkownika, który łączy najważniejsze elementy związane z czyszczeniem w jednej aplikacji. Poszczególne etapy czyszczenia i zarządzania, zostały podzielone na łatwo dostępne, tematyczne zakładki. Odkurzacz 13 i jego wewnętrzna baza rozpoznająca zbędne obiekty, została napisana od podstaw, dzięki czemu uzyskano około 70% przyśpieszenie skanowania i wyraźną poprawę pracy wymagających operacji, jak czyszczenie i tworzenie kopii bezpieczeństwa.

Nowe sygnatury, oprócz przyśpieszenia, zwiększają także bezpieczeństwo czyszczenia oraz dają nowe, zaawansowane możliwości konfiguracji.W nowym Odkurzaczu zrezygnowano z dalszego rozwijania modułów. Jednak nadal możliwe jest korzystanie m.in. z Menedżera Rejestru. Podczas instalacji możesz zezwolić na ich zachowanie. W Odkurzaczu 13 postawiono za cel, usuwanie zbędnych obiektów z dysku i obsługę w przyjazny dla użytkownika sposób. Znajdziesz tu m.in. czytelne powiadomienie o harmonogramie czyszczenia, bezobsługowe aktualizacje i łatwe przywracanie z kopii bezpieczeństwa - dosłownie dwoma kliknięciami myszką.

Intuicyjne statystyki z wykresami pozwolą zapoznać się z ilością odzyskanego miejsca na dysku po czyszczeniu od początku pracy z Odkurzaczem, a komunikaty dialogowe z użytkownikiem od teraz są proste i czytelne. Wszystkie możliwości nowego Odkurzacza można znaleźć w polskim podręczniku pomocy.

Najnowszą wersję programu Odkurzacz 13.0.0.900 można pobrać z naszego działu Programy -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)