Odświeżona aplikacja Moja Gazetka nie przegapi żadnej promocji

Odświeżona aplikacja Moja Gazetka nie przegapi żadnej promocji

Odświeżona aplikacja Moja Gazetka nie przegapi żadnej promocji
30.05.2018 14:55

Jeśli robiąc zakupy korzystacie z gazetek promocyjnych lub kuponów, znacie zapewne aplikację mPromocje. Warto sprawdzić także jej „starszą siostrę” Moja Gazetka, której rozwój przyspieszył na tyle, że w niektórych aspektach wyprzedziła mPromocje.

Aplikacja Moja Gazetka to klasyczny agregat gazetek i kuponów promocyjnych z sieci sklepów i restauracji. Znajdują się w niej odświeżane przynajmniej raz dziennie gazetki, pochodzące z ponad 80 sieci, podzielonych na 12 kategorii. Są tu oczywiście popularne markety spożywcze, jak Biedronka, Lidl czy Netto, Hipermarkety, markety budowlane i meblowe, drogierie, apteki i kilka fastfoodów. Co ciekawe, po wyszukaniu konkretnego produktu zobaczymy strony z gazetek, które wymieniają go w promocji.

  • lista sklepów (serduszkiem oznaczyłam ulubione)
  • wyniki wyszukiwania dla hasła „gładź”
[1/2] lista sklepów (serduszkiem oznaczyłam ulubione)

Oczywiście ulubione sieci sklepów można zapisać w swojej własnej kolekcji, by zawsze mieć je pod ręką. Strony z interesującymi promocjami można zapisać offline i jeśli sobie tego życzymy, zostaną one automatycznie usunięte po wygaśnięciu promocji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto aplikacja Moja Gazetka pomoże przy robieniu zakupów z kartą lojalnościową. Po założeniu konta, na którym zostaną zapisane, można zeskanować kody kreskowe kart lub podać ich numery ręcznie. Oznacza to oczywiście mniej plastiku w portfelu.

Aplikacja może wysyłać nam powiadomienia o nowych promocjach, a w wersji dla Androida także automatycznie usunąć z listy sklepy, których nie ma w pobliżu. Nielubiane sklepy można ukryć ręcznie.

Aplikacja Moja Gazetka jest dostępna dla Androida i iOS-a. Na Androidzie jest bardziej rozbudowana.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)