Moja Gazetka – Gazetki Promocyjne Promocje Gazetka Rabaty Okazje Moja Gazetka – Gazetki Promocyjne Promocje Gazetka Rabaty Okazje

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moja Gazetka to aplikacja do przeglądania na smartfonie gazetek promocyjnych i korzystania z kuponów zniżkowych z wielu sieci sklepów i restauracji. Znajdziemy tu gazetki sklepów spożywczych, budowlanych, odzieżowych, meblowych i drogerii. Gazetki są codziennie aktualizowane, niektóre nawet kilka razy w ciągu doby.

W aplikacji można znaleźć gazetki wielu popularnych sklepów i restauracji, jak Auchan, Biedronka, BRW, Bricoman, Burger King, Castorama, Decathlon, Dino, Jysk, Kakadu, Kaufland, KFC, Lidl, Media Expert, Pepco, Neonet, Netto, OBI, Polo, Saturn, RTV Euro AGD, Tesco, Super-Pharm, Ziko czy Żabka. W sumie jest to ponad 70 sklepów w 13 kategoriach, co przekłada się na ponad 600 gazetek publikowanych każdego miesiąca. .

Ulubione sklepy można oznaczać „serduszkiem” i mieć do nich dostęp w osobnej karcie. Nielubiane sieci zaś można ukryć. Ponadto można zapisać co ciekawsze strony gazetek do ponownego obejrzenia offline. Po wpisaniu miasta lista sklepów zostanie przefiltrowana, byśmy nie widzieli sklepów, których nie ma w okolicy.

Ponadto w aplikacji można przechowywać kopie kart lojalnościowych i zamiast nosić ze sobą plastik, pokazywać kod kreskowy na ekranie smartfonu. Karty zostaną zapisane na koncie użytkownika i będą dostępne na róznych urządzeniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!