Of Light & Shadow na weekend

Of Light & Shadow na weekend

Redakcja
22.06.2012 20:29

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Of Light & Shadow - interesującą grę platformową 2.5D z mocnym akcentem zręcznościowym, ale również i logicznym.

Gra na każdym poziomie przedstawia dwa obszary, światła i cienia. Do poruszania się po nich stworzono specjalnie dwóch różnych bohaterów, którymi są Pan Światło i Doktor Cień.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("OfLightShadow360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 92, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"OfLightShadow-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120622201742.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/OfLightShadow-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/OfLightShadow-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/OfLightShadow-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/OfLightShadow-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Występują oni jednak w jednej grywalnej postaci, której poczynaniami przyjdzie nam pokierować. W zależności od sytuacji i miejsca, w którym się znajdujemy sami decydujemy o doborze odpowiedniego charakteru. Możemy go również dowolnie zmieniać w trakcie trwania rozgrywki, ale najważniejsze, by był on adekwatny do panujących warunków.

Pan Światło może funkcjonować tylko i wyłącznie w strumieniach światła padającego nań z góry. Tylko w silnie nasłonecznionym środowisku możemy w pełni wykorzystać jego główne atrybuty czyli szybkość poruszania się i odbicie. Pan Cień jest ociężały i powolny, ale za to dzięki skonstruowanej maszynerii, przy pomocy której się porusza, doskonale radzi sobie z różnego rodzaju stromiznami. Niestety nie toleruje on wszelkich iluminacji i blasków. Naszym zadaniem jest stałe przełączanie się między postaciami i podejmowanie właściwych decyzji, z których ich cech i właściwości najlepiej w danym momencie skorzystać.

Of Light & Shadow to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która będzie wymagała od gracza niebywałej sprawności, opanowania i błyskotliwości. Dotarcie do końca wędrówki z pewnością zostanie okupione wieloma próbami, powtórkami i dużym poświeceniem.

Grę Of Light & Shadow można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź powrotu na pewną mroźną planetę w Lost Planet 3, przeniesienia znanej serii RPG w realia MMO, czyli The Elder Scrolls Online, a także szalonego projektu ze zwierzętami w roli głównej - Tokyo Jungle.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)