iOSBiuro i firmaPrezentacjeOffice Sway
Office Sway ikona

Office Sway1.26

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sway to kolejna z aplikacji wchodzących w skład pakietu Office. Ma nam pomóc w prosty sposób tworzyć, udostępniać i przedstawiać multimedialne prezentacje. Bez zbędnych opcji, trybów, szablonów czy też ustawień. Interfejs przygotowano w taki sposób by dało się go obsługiwać także z poziomu przeglądarek dla smartfonów i tabletów.

Aby skorzystać z aplikacji mobilnej niezbędne jest posiadanie konta w usługach Microsoftu. Po zalogowaniu się zyskujemy dostęp do wcześniej stworzonych prezentacji, a nowo powstałe są zapisywane w chmurze. Projekty rozpoczęte na innym urządzeniu możemy z poziomu wersji mobilnej edytować oraz prezentować.

Ilość dostępnych narzędzi jest zbliżona do tych, które znajdziemy w edycji www oraz dla komputerów z Windows 10. Ograniczenia widać dopiero w źródłach, z których możemy czerpać treści multimedialne do naszych prezentacji. Wpływa to jednak pozytywnie na przejrzystość interfejsu.

Obsługa, tworzenie i edytowanie prezentacji, wszystkie te operacje możemy wykonać w wygodny sposób nawet na mniejszych ekranach iPhone'ów. To właśnie prosta obsługa oraz łatwa nawigacja i udostępnianie stanowią największą zaletę Swey'a, a zarazem element, który wyróżnia go na tle PowerPointa. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań128
Data aktualizacji11 sty 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Office Sway ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)