Office Sway ikona

Office Sway

WindowsBiuroPakiety biuroweOffice Sway
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Sway to narzędzie wchodzące w skład pakietu Office. Służy do tworzenia widowiskowych prezentacji multimedialnych. W przeciwieństwie do PowerPointa skupia się tylko na najważniejszych narzędziach, które pozwolą nam w prosty sposób stworzyć prezentację. Interfejs przygotowano w taki sposób by dało się go obsługiwać także z poziomu przeglądarek dla smartfonów i tabletów.

Aby skorzystać z aplikacji niezbędne jest posiadanie konta w usługach Microsoftu. Po zalogowaniu się zyskujemy dostęp do wcześniej stworzonych prezentacji, a nowo powstałe są zapisywane w chmurze. Projekty rozpoczęte na innym urządzeniu możemy z poziomu wersji mobilnej edytować oraz prezentować.

Ilość dostępnych narzędzi jest spora, i w dużej mierze opiera się na dodawaniu treści z różnych źródeł. Podczas tworzenia cały czas towarzyszy nam podgląd na efekt naszej pracy. Dodatkowo z poziomu programu możemy pobrać samouczki, które przybliżą nam działanie aplikacji oraz poszczególnych opcji.

Obsługa, tworzenie i edytowanie prezentacji, wszystkie te operacje możemy wykonać w wygodny sposób zarówno na ekranie tabletu jak i za pomocą myszki oraz klawiatury. To właśnie prosta obsługa oraz łatwa nawigacja i udostępnianie stanowią największą zaletę Swey'a, a zarazem element, który wyróżnia go na tle rozbudowanego PowerPointa. Program dostępny jest za darmo w sklepie z aplikacjami dla systemu Windows 10.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 293
Data aktualizacji10 sie 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Office Sway ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)