Offroad Racers na weekend

Offroad Racers na weekend

Redakcja
27.05.2011 19:28, aktualizacja: 28.05.2011 11:12

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Offroad Racers - szalone wyścigi odbywające się z dala od wszelkiego rodzaju specjalnych torów, dróg, tras czy innych, celowo przygotowanych obiektów poświęconych sportom motorowym.

W Offroad Racers stajemy do współzawodnictwa z komputerowymi graczami ścigając się po zakręconych i nieprzebytych bezdrożach. Z nieprzyjaznego klimatu pustynnego przenosimy się błyskawicznie do niedostępnej i nieprzejezdnej klasycznymi pojazdami dżungli.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Do dyspozycji oddano nam 8 pojazdów przeznaczonych przede wszystkim do poruszania się w trudnym terenie. Możemy tu oprócz zmodernizowanych, zwykłych samochodów spotkać odjazdowe buggy, potężnego pickupa czy rozbudowanego do monstrualnych rozmiarów monster trucka. Każdy z nich posiada własne, indywidualne parametry oraz właściwości jezdne. Niestety nic od razu, na każdą z maszyn musimy ciężko zapracować ścigając się w kolejnych edycjach wyścigów. Samochody odkrywamy po kolei, by w efekcie końcowym cieszyć się ich kompletem. Da nam to bez wątpienia pełne spektrum możliwości wyboru odpowiedniej naszym zdaniem maszyny do przebycia konkretnej trasy.

W grze mamy możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych trybów gry. Contest czyli turniej, w którym ścigamy się na wszystkich dostępnych trasach walcząc o jak najlepszą pozycję i jednocześnie aktywując trasy jedną po drugiej, Race - to klasyczne wyścigi rozbudowane o możliwość eliminacji przeciwników już w trakcie trwania rozgrywki, Elimination - walczymy podobnie jak w Race, ale musimy pamiętać, by przed checkpointem nie zajmować ostatniej pozycji oraz Time Attack, gdzie ścigamy się ze swoim najlepszym wynikiem.

Trzeba przyznać, że Offroad Racers dalekie jest od dokładnego naśladownictwa tego co może dziać się z rzeczywistym samochodem czy inną maszyną w trakcie jazdy po tak trudnym terenie. Nie mniej jednak gra oferuje sporą dawkę emocji oraz dobrej zabawy.

Grę Offroad Racers Deluxe można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Wyścigi

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje komputerowej strategii Men of War: Oddział Szturmowy, a także wielce oczekiwanego dzieła RPG rodaków, czyli Wiedźmina 2: Zabójców Królów, plus kryminału L.A. Noire - takiej mimiki postaci jeszcze nie było. Ponadto warto rzucić okiem na zapowiedź strzelanki Starhawk zmierzającej na PlayStation 3.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (17)