OneDrive ponownie rozdaje dodatkową pojemność. Tym razem 12 GB

OneDrive ponownie rozdaje dodatkową pojemność. Tym razem 12 GB
Paweł Piskurewicz

20.09.2014 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojna na pojemności i dodatkowe usługi w komercyjnych chmurach trwa. Kilka dni temu wspominaliśmy o nowych cenach w iCloud oraz zmianach w OneDrive. Teraz Microsoft postanowił wykorzystać premierę nowego iPhona i iOS do kolejnej promocji swoich usług, przy okazji zwiększają darmową pojemność chmury.

Obraz

Tytuł wpisu na blogu OneDrive mówi o 30 GB darmowej pamięci. Z perspektywy obecnego klienta bonus wynosi jednak jedynie 12-15 GB. Jak to możliwe? Dodatkowe miejsce jest przyznawane za ustawienie automatycznego przesyłania zdjęć z naszego urządzenia do chmury Microsoftu. Osoby które już korzystały z tej opcji, otrzymały wcześniej dodatkowo 3 GB. Teraz ta pojemność zostanie zwiększono do 15 GB. Wraz z darmowymi 15 GB za założenie konta otrzymujemy 30 GB.

W oficjalnym komunikacie możemy znaleźć informacje o czasowym ograniczeniu aktywacji tej promocji. Skorzystać z niej mogą użytkownicy aplikacji OneDrive na urządzenia mobile z iOS, Androidem i Windows Phone, a także Windowsa 8. Warunkiem jest aktywowanie już wspomnianej funkcji automatycznego wysyłania naszych zdjęć do chmury Microsoftu.

Obraz

Jeżeli już korzystaliście z tej opcji, bonusowa pojemność powinna zostać dodana automatycznie. Dodatkową przestrzeń możemy wykorzystać na dowolne pliki, a nie tylko zdjęcia.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)