MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoOpen DVD Producer

Open DVD Producer16.11

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Open DVD Producer jest narzędziem służącym do nagrywania płyt DVD.

Program oferuje wiele funkcji w zakresie dostosowywania ostatecznego wyglądu menu danego krążka (np. statyczny lub animowany obraz z dźwiękiem w tle). Open DVD Producer umożliwia podzielenie wybranego filmu na rozdziały, a także zawiera funkcję dodania przycisków kierunkowych oferujących łatwe poruszanie się między kolejnymi fragmentami materiału wideo.

Open DVD Producer wykorzystuje interfejs, dzięki któremu wszystkie zmiany wprowadzone przez użytkownika, są wyświetlane w czasie rzeczywistym. Możemy więc natychmiast podejrzeć efekty swojej pracy i jeśli uznamy je za zadowalające, zapisać postępy.

Do działania Open DVD Producer nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja. Opisywane narzędzie wspiera każdy format pliku wideo w trakcie konwertowania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań50
Data aktualizacji16 lis 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)