OpenOffice.org w praktyce - edytor tekstu

OpenOffice.org w praktyce - edytor tekstu

Redakcja
29.04.2010 17:28

Zapraszamy do lektury pierwszego artykułu w ramach cyklu, w którym prezentować będziemy bezpłatne, godne polecenia alternatywy dla komercyjnych produktów w praktycznych zastosowaniach.

O bezpłatnych programach często krąży obiegowa opinia, że są o wiele gorsze od ich komercyjnych odpowiedników i w zasadzie nie nadają się do niczego. Wiele osób woli więc skorzystać z nielegalnej wersji Microsoft Office 2007 niż pobrać darmowy pakiet OpenOffice.org. Jednak czy napisanie eseju, raportu z wykresami i tabelami bądź listu motywacyjnego we Writerze jest trudniejsze, bardziej pracochłonne bądź mniej wygodne, niż w Wordzie? Jakimi możliwościami dysponuje dostępny całkowicie za darmo odpowiednik Worda? Czy posiada polski interfejs, słownik podkreślający błędy w tekście, bazę gotowych szablonów, rozszerzeń lub polskojęzyczną pomoc?

Na te oraz inne pytania staramy się odpowiedzieć w artykule OpenOffice.org w praktyce - edytor tekstu. Jego bohaterem jest Writer, edytor tekstu pakietu OpenOffice.org. Polecamy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)