Ostatnia szansa na nagrody w ramach PGA 2018. Konkursy potrwają do północy

Ostatnia szansa na nagrody w ramach PGA 2018. Konkursy potrwają do północy
Piotr Urbaniak

16.10.2018 08:00, aktual.: 05.11.2020 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oficjalnie Poznań Game Arena 2018 zakończyło się w niedzielę 14 października, ale do północy dnia dzisiejszego, 16 października, potrwają jeszcze nasze konkursy związane z tą imprezą. Zatem nadal można zdobyć jedną z nagród, jakie przygotowaliśmy wraz z partnerami przy okazji PGA. Zgodnie z początkowymi ustaleniami, przypomnijmy, każda wizyta redakcji serwisu dobreprogramy na jakimś stoisku to przynajmniej jeden gift do zgarnięcia. A relacji jest łącznie 14.

Dla tych, którzy przeoczyli którąś ze wspomnianych publikacji, albo po prostu chcą mieć pewność udzielenia odpowiedzi na każde z pytań, przygotowaliśmy zestawienie zbiorcze wszystkich zabaw. W ten sposób można dotrzeć do nich w niezwykle prosty sposób. Gorąco zachęcamy do udziału.

Konkurs INEA

Pytanie: Do czego wykorzystałabyś / wykorzystałbyś superszybki internet INEA 10 Gb/s?

Obraz

Nagroda: Trzy zestawy gadżetów producenta, w składzie: koszulka typu polo, opaska NFC i okolicznościowa broszurka z fragmentem światłowodu. Przejdź do konkursu

Konkurs Bloody

Pytanie: Klawiatury Bloody zostały wyposażone w przełączniki optyczne Light Strike. Do wyboru są m.in. modele ze switchami o charakterystycznym głośnym „kliku” i wyczuwalnym punkcie aktywacji lub liniowe i cichsze. Jaki typ przełączników preferujesz? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Obraz

Nagroda: Klawiatura Bloody B975 i koszulka – 1. miejsce, mysz Bloody J95 – 2. miejsce, a także mysz Bloody P93 – 3. miejsce. Przejdź do konkursu

Konkurs Modecom

Pytanie: Do czego, poza graniem i pisaniem, wykorzystać można taką klawiaturę (tak kompaktową) jak Volcano Blade Ultra Thin?

Obraz

Nagroda: Klawiatura Modecom Volcano Blade Ultra Thin. Przejdź do konkursu

Konkurs Green Cell

Pytanie: Opisz najgorszą sytuację, w której niespodziewanie rozładował ci się smartfon.

Obraz

Nagroda: Ładowarka Power Delivery oraz specjalny kabel USB typu C o zwiększonym przekroju. Przejdź do konkursu

Konkurs HyperX

Pytanie: W przypadku którego komponentu komputera lub peryferium diody RGB są potrzebne w największym stopniu? Odpowiedź uzasadnij.

Obraz

Nagroda: Myszka Pulsefire FPS Pro, a także podkładka Fury S za, odpowiednio, pierwsze i drugie miejsce. Przejdź do konkursu

Konkurs Optimus

Pytanie: Optimus tworzy komputery dla graczy i wspiera profesjonalnych e-sportowców. Jakie cechy powinien mieć idealny gamingowy komputer? Liczy się tylko wnętrze czy również wygląd maszyny? Odpowiedz uzasadnij.

Obraz

Nagroda: Opasły zestaw akcesoriów, zawierający: kurtkę sportową, podkładkę pod mysz, etui na smartfon, ręcznik chłodzący, kubek i sakwę podróżną. Przejdź do konkursu

Konkurs Gillette

Pytanie: Którą postać ze swojej gry ogoliłbyś maszynką Mach 3 Start i dlaczego?

Obraz

Nagroda: Jedna z trzech maszynek Gillette Mach 3 Start. Przejdź do konkursu

Konkurs MSI

Pytanie: Którą płytę MSI, spośród konstrukcji z chipsetem Z390, wybrałbyś do swojego komputera marzeń i dlaczego?

Obraz

Nagroda: Zestaw akcesoriów, zawierający: koszulkę sportową, pamięć flash, maskotkę Smoczysława, magnes na lodówkę, miecz i smyczkę do kluczy. Przejdź do konkursu

Konkurs Star Drifters

Pytanie: Jaką nową rasę chciałbyś zobaczyć w grze Driftland? Jakimi cechami powinna się charakteryzować?

Obraz

Nagroda: Kod aktywacyjny na Driftland: The Magic Revival. Przejdź do konkursu

Konkurs ASUS

Pytanie: Jakie korzyści dla gracza niesie za sobą technologia HDR, zastosowana m.in. w monitorze 4K ASUS ROG PG27UQ z modułem G-SYNC HDR?

Obraz

Nagroda: Figurka ROG Horsem4n, sterowana za pomocą aplikacji na smartfona, a także podkładka pod mysz Republic of Gamers. Ponadto trzy nagrody pocieszenia w formie zestawu akcesoriów, zawierających: koszulkę, smyczkę i podróżną sakwę. Przejdź do konkursu

Konkurs LG

Pytanie: Jaką technologię lub rozwiązanie (i dlaczego) chciałbyś zobaczyć w monitorach marki LG, dla graczy? Wymyśl nazwę i opisz pokrótce działanie.

Obraz

Nagroda: Monitor Full HD LG 24MK400H-B z technologią Dynamic Action Sync. Przejdź do konkursu

Konkurs TP-Link

Pytanie: Wymyśl najbardziej twoim zdaniem odlotowe zastosowanie dla smart żarówki firmy TP-Link. Dobre uzasadnienie gwarantuje wygraną!

Obraz

Nagroda: Smart żarówka TP-Link Smart Wi-Fi LED Bulb. Przejdź do konkursu

Konkurs OMEN by HP

Pytanie: Rozwiń nazwę OMEN, co oznacza ona dla Ciebie?

Obraz

Nagroda: Trzy zestawy fantów, w których znalazła się: ogromna podkładka, worek i opaska odblaskowa. Przejdź do konkursu

Konkurs Exor Studios

Pytanie: Jaki rodzaj wieży obronnej chciałbyś zobaczyć w X-Morph: Defense? Podaj jej cechy i unikatowe możliwości.

Obraz

Nagroda: Kody aktywacyjne na X-Morph: Defense. Przejdź do konkursu

Jakby co, wszystkie materiały dotyczące Poznań Game Arena 2018 dostępne są z poziomu dedykowanej podstrony wydarzenia. Znajdziecie tam nie tylko konkursy, ale także relacje ze stoisk i opisy produktów, których znajomość często znacznie ułatwia udzielenie odpowiedzi. Dla jasności – odpowiedzi należy udzielać w sekcji komentarzy, pod materiałem, którego dotyczy pytanie. Komentarze konkursowe zamieszczone w innych miejscach nie będą brane pod uwagę. Wyniki zostaną natomiast opublikowane w piątek 19 października. I to nie jedyna niespodzianka tego dnia, jaką mamy w planie, więc koniecznie śledźcie dobreprogramy na bieżąco.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)