Overdrop: nowa prognoza pogody na Androida dla ceniących minimalizm

Overdrop: nowa prognoza pogody na Androida dla ceniących minimalizm

Prognoza pogody z depositphotos
Prognoza pogody z depositphotos
Oskar Ziomek
06.06.2018 16:09

Wydawać by się mogło, że w kwestii mobilnych aplikacji dostarczających prognozę pogody powiedziano już wszystko, a jednak wciąż na rynku pojawiają się nowości, które chcą wprowadzić nieco zamętu. Użytkownicy Androida mogą już korzystać nowej aplikacji pogodowej – Overdrop, którą stworzono specjalnie z myślą o osobach preferujących minimalizm.

Od razu warto zaznaczyć, że program nadal pozostaje w fazie rozwojowej. Nie są więc wykluczone błędy, a dodatkowo należy liczyć się póki co jedynie z anglojęzycznym interfejsem. Już teraz widać jednak w jakim kierunku zmierzają twórcy. Program ma w prosty sposób przedstawiać podstawowe informacje pogodowe – poza temperaturą między innymi szansę opadów, prędkość wiatru, ciśnienie i prognozę na najbliższe dni.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oferowana jest wersja darmowa i płatna, ale by zachować tytułowy minimalizm i pełną funkcjonalność, należy zainteresować się edycją Pro. Po pierwsze usuwa ona z głównego ekranu baner reklamowy, a po drugie odblokowuje dostęp do dodatkowych widżetów – kluczowy, jeśli użytkownik chce widzieć pogodę również na pulpicie (darmowe widżety to głównie zegarki i tylko nieliczne wyświetlą również prognozę, choć wszystkie są zaprojektowane w interesujący sposób).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dobra wiadomość jest natomiast taka, że pełną wersję programu raczej rozsądnie wyceniono, w chwili pisania niniejszego tekstu na wersję Pro trzeba wydać nieco ponad 5 złotych. Aplikacja jest ciekawą alternatywą dla większości przepełnianych funkcjami aplikacji dostarczających prognozę pogody, tutaj postawiono na niezbędne minimum przekazywanych informacji. Program Overdrop w wersji dla Androida dostępny jest do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)