Overdrop - Weather & Widgets Overdrop - Weather & Widgets 1.6.3.1

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Overdrop to aplikacja dostarczające prognozę pogody dla wybranego miasta wraz z kilkoma dodatkowymi szczegółami, między innymi odnośnie ciśnienia, opadów oraz prognozy na kolejne dni. Celem twórców było stworzenie programu możliwie minimalistycznego (po wykupieniu pełnej wersji, a co za tym idzie usunięciu reklam, istotnie z powodzeniem można aplikację za taki uznać).

Poza informacjami o pogodzie na pierwszym ekranie w programie, równie ważne są tutaj widżety. Po pierwsze dostępnych jest ich dość dużo (większość jednak po wykupieniu pełnej wersji), a po drugie są ciekawe wizualnie i zazwyczaj można zmieniać ich kolory. Niestety większość widżetów, które poza godziną pokazują również prognozę zarezerwowana została właśnie dla płatnej wersji aplikacji.

Warto dodać, że jak na razie program pozostaje w fazie testowej. Można z niego swobodnie korzystać, jednak należy liczyć się z możliwymi błędami. Program sprawia wrażenie stabilnie funkcjonującego. Osoby zainteresowanie uzyskaniem możliwie prostego interfejsu powinny zainteresować się kupieniem wspomnianej pełnej wersji, by usunąć reklamę z ekranu głównego – wersję Pro wyceniono na rozsądne 5 złotych z niewielką nawiązką.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!