AndroidPodróże i transportInne programy do podróżowaniaPackTeo
PackTeo ikona

PackTeo1.2.1.5

  • PackTeo
  • PackTeo
  • PackTeo

PackTeo to aplikacja mobilna niezbędna w niemal każdej podróży. Dzięki niej łatwo i szybko przygotujemy listy rzeczy do spakowania, które nie pozwolą użytkownikowi zapomnieć o istotnej zawartości bagażu.

Aplikacja stworzona została z myślą o początkujących użytkownikach i pozwala organizować bagaż niezależnie czy planujemy jednodniowy wypad za miasto czy kilkudniowe wakacje. PackTeo nie posiada ilości możliwych do zdefiniowania wyjazdów i oferuje pokaźną listę potencjalnych rzeczy do spakowania, szablonów, a także generator bagażu na podstawie preferencji użytkownika.

Dzięki PackTeo możliwe jest solidne przygotowanie się do wyjazdu. Aplikacja umożliwia dla każdego z nich kreowanie listy rzeczy do spakowania, kupienia i czynności do wykonania. Poszczególne zestawienia uzupełniane mogą być ręcznie poprzez dodawanie do list kolejnych pozycji, wspomaganie się zestawieniem ponad 400 najczęściej zabieranych rzeczy, jak również automatycznie przez zaimplementowane algorytmy uwzględniające np. pogodę, płeć użytkownika itd.

Co istotne, dla każdej z definiowanych w bagażu rzeczy PackTeo umożliwia definiowanie ilości, kategorii, notatki oraz wagi. Jeśli bagaż składał się będzie z więcej niż jednej walizki aplikacja daje możliwość wskazania, w której z nich znajduje się dany przedmiot. Raz zdefiniowana lista posłużyć może podczas kolejnych wyjazdów. Nie zabrakło także

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCreateo
Liczba pobrań87
Data aktualizacji7 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
PackTeo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)